Skocz do zawartości
Gość vertisek

 odrzucone Podanie VERTIŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vertisek

Nick: VERTIŚ
Wiek: 23
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem administratorem na kilku tutaj serwerach. :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10):  6
Staż w CS-sie: 9 latek ( od 2012 CS:GO, od 2015 CS 1.6 ) 
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Chciałbym pomóc tutejszym adminom w banowaniu i trzymaniu porządku na serwerze, wiem że, na serwerze już jest bardzo dużo adminów, ale chciałbym spróbować swoich sił. :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od wolnego czasu, jeśli mam czas zajęty to tak z 2-3 godzinki, a jeśli mam wolne to potrafię i cały dzień pykać :D tj. wczoraj od 8 do 24 :P
Kontakt: Forum, Steam 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/VERTIŚ/80.72.43.106:27027/  Wiem brakuje 1h, ale to kwestia kilku minut dla Mnie. :)

PS. Podanie złożone za pozwoleniem @SadoS 'a 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość mp4ziom

Gdyby to ode mnie zależało przyjąłbym Cię na okres próbny. Na pewno nie radziłbyś sobie gorzej od niektórych adminów z dużym stażem ( @sypkilopez to o Tobie. Może chamsko ale szczerze, mam nadzieję że docenisz.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek
5 minut temu, sypkilopez napisał:

Na razie na nie:

często skacze ci ping...

daj się lepiej poznać graczom 

opur.

Sypki ping mi skaczę tylko wtedy jak brat jest na kompie w drugim pokoju, bo net jest na całe mieszkanie, jak go nie ma, to jest ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywność póki co cudna ale podanie zdecydowanie za szybko. Daje rękę uciąć, że 3/4 graczy jeszcze nie poznało Ciebie a Ty ich. Klatki klatkami, są sporadyczne ale jest ALE :D Nie masz mikro a bez tego u nas ani rusz :) Jest to jedno z wymagań i nie popuszczę :D Zapraszam z mikro i jeszcze lepszą aktywnością za 14  dni a na dzień dzisiejszy odrzucam  za zgodą Alicji z Krainy Czarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...