Skocz do zawartości
WAMPA

 zamknięty skarga FFA ADMIN

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszam skargę ponieważ już drugi raz odkąd gram zdarzyła się przed chwilą taka sytuacja gram ping nienajlepszy ale dostałem 1 kicka i po 2minutach bana za pół godziny który brzmi:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Reason: '3 kicki za ping ogarnij i wroc mikro +16'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:32113070'
[AMXBans] Your IP: '89.174.12.145'
[AMXBans] ===============================================
 Multi-Head: Ustrzelil 2 hsow
[DMM] A Vote will occur to choose the next map in 3 minutes
Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.

JA nie wiem czy admin może przestać banowac przez smiesznego amx moda bo może to przez to?? Zamiast samego IP to razem z moim steam ID dał bana bo możliwe że chciał zbanować moją siostrę która gra piętro niżej z gorszymi lagami. czy musze czekać?

 

Data zdarzenia: ok 22:00  FFA
Nick gracza: WAMPA WALIMY WIADRA I GRAMY

Dowody: KONSOLA

Świadkowie: HLTV
Uzasadnienie: Poproszę o UB.  Po 1 kicku ban na pół h? z błędnym uzasadnieniem. w dodatku jakie mikro +16 co to za wymysł, to jakiś bind?? anonimowy adminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Barb. wypowiedz się 

Dodatkowo oznaczam op owego serwera @MARCINKSYS 

I tak jak wspomniał @aureox sama skarga napisana jest o późnej porze, więc to raczej logiczne, że nikt z UBT bądź wyższej administracji nie zerknął na temat, zawsze lepiej poczekać niż pisać zbędne posty.

Edit. Faktycznie kicki nie pomagały, więc został tylko ban, tak więc nie ma co więcej dodawać ban słuszny.

T/C.

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm... Co ja mam tu napisać? Nie moja wina że kolega ma ip takie samo jak siostra.

Poza tym wam pingi skakały a Ty miałeś taki pokaz slajdów że się grać nie dało więc o co chodzi?

Prosiłem o ogarnięcie grzecznie kulturalnie nie pomagało. kicki nie pomagały to co? Miałem odpuścić?

Wysłuchiwać narzekań graczy? Bo masz takie samo ip jak siostra?

//EDIT

Zdjęcie przedstawia ping Twój i Twojej siostry w 1 wybranym momencie z demka na którym widać że nie tylko Twoja siostra miała skoki pingu

A co do natręctwa? Hmm. Może Tobie nie przeszkadza że masz lagi innym graczom owszem i bez wyjątku kto by to nie był reagujemy tak samo.

Ja osobiście jak mam skoki pingu to sam wychodzę żeby nie psuć przyjemności graczom z gry. Troszeczkę trzeba pomyśleć o innych lub

zareagować na prośbę i ogarnąć ping jeśli się da a jeśli nie no to przykro mi ale trzeba sobie odpuścić i sprawdzić po chwili może się poprawi.

A i jeszcze jedno. Chciałbym zauważyć że 10 min później Twoja siostra otrzymała Bana od innego admina też za ping. 

pozdrawiam Barb.

wampa.jpg

Edytowane przez Barb.
Uzupełnienie Informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...