Skocz do zawartości
-Damian-

 zamknięty Exp na serwerze i pkt statystyk

Rekomendowane odpowiedzi

Na większości serwerów cod możliwość uzyskania maksymalnego poziomu klas jest w ciągu jednego miesiąca, a tutaj exp i pkt statystyk są za bardzo wygórowane i ten /freelvl to @aquax z Łaski Bożej też dałeś. Proponuję to już teraz ogarnąć, a nie ciągle jakieś inne terminy chyba @aquax leniem nie jesteś, więc weź się do roboty albo oddaj serwer całkowicie do dyspozycji @Roy Keane i tyle. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, -Damian- napisał:

Na większości serwerów cod możliwość uzyskania maksymalnego poziomu klas jest w ciągu jednego miesiąca, a tutaj exp i pkt statystyk są za bardzo wygórowane i ten /freelvl to @aquax z Łaski Bożej też dałeś. Proponuję to już teraz ogarnąć, a nie ciągle jakieś inne terminy chyba @aquax leniem nie jesteś, więc weź się do roboty albo oddaj serwer całkowicie do dyspozycji @Roy Keane i tyle. 

 

 

Po pierwsze, chciałbym przypomnieć, że jest to COD 400lv a nie 100lv i myślę że ludzie grają tu żeby dobrze się bawić, a nie po to żeby walić ostrego tryharda wbijając jeden poziom dziennie. 

Po drugie, gdy narzekałeś na ruska to się wydzierałeś, że nowi gracze mają problem zabić np ruska z dużym lvl, gdzie opcja /freelvl daje już 41, co jakby nie patrzeć chociaż w małym stopniu zwiększa szanse. To teraz narzekasz na ową komendę i chcesz aby została usunięta nooo jak dla mnie to ma to sens... 

Po trzecie, co prawda aquax nie zawsze robi coś w terminie, w którym określa że to zrobi, ale wydaje mi się, a wręcz jestem pewny, że ma też życie prywatne po za siecią. Co do tego że @Roy Keane powinien mieć większą władze/możliwości na serwerze COD400 jako opiekun zgadzam się całkowicie.

Edytowane przez Wolves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 minut temu, Wolves napisał:

Po pierwsze, chciałbym przypomnieć, że jest to COD 400lv a nie 100lv i myślę że ludzie grają tu żeby dobrze się bawić, a nie po to żeby walić ostrego tryharda wbijając jeden poziom dziennie. 

Po drugie, gdy narzekałeś na ruska to się wydzierałeś, że nowi gracze mają problem zabić np ruska z dużym lvl, gdzie opcja /freelvl daje już 41, co jakby nie patrzeć chociaż w małym stopniu zwiększa szanse. To teraz narzekasz na ową komendę i chcesz aby została usunięta nooo jak dla mnie to ma to sens... 

Po trzecie, co prawda aquax nie zawsze robi coś w terminie, w którym określa że to zrobi, ale wydaje mi się, a wręcz jestem pewny, że ma też życie prywatne po za siecią. Co do tego że @Roy Keane powinien mieć większą władze/możliwości na serwerze COD400 jako opiekun zgadzam się całkowicie.

Mnie nie interesuje jego życie prywatne podjął się prowadzenia sieci, więc niech ruszy du**ę i zacznie działać skoro nie chce się dzielić uprawnieniami z nikim. Może mu się dom palić, może głodować, mieć korona wirusa ale ma coś robić w kierunku serwerów nawet poprzez przekazanie wszystkich uprawnienien opiekunowi i nikogo tym bardziej mnie nie obchodzi czy on ma problemy w życiu czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minut temu, -Damian- napisał:

Mnie nie interesuje jego życie prywatne podjął się prowadzenia sieci, więc niech ruszy du**ę i zacznie działać skoro nie chce się dzielić uprawnieniami z nikim. Może mu się dom palić, może głodować, mieć korona wirusa ale ma coś robić w kierunku serwerów nawet poprzez przekazanie wszystkich uprawnienien opiekunowi i nikogo tym bardziej mnie nie obchodzi czy on ma problemy w życiu czy nie. 

XDDDDDD

No to żeś za*****ł sugestie jak łysy grzywką o parapet.

Pewnie, może mieć nawet krok od śmierci ale musi być perfect serwerownia bez ludzi z życiem realnym, gdy gry mają być tylko rozrywką i dobrą zabawą. Weź wyjdź w końcu pobiegać i myśl co piszesz bo póki co nie masz w ogóle logiki w pisaniu.

Co do tematu: Faktycznie OPy serwerów mogliby mieć wiekszą władze bo póki co mają tylko tytuł i nic więcej. Co do exp bym zrobił prostą rzecz: do większych lvl zmniejszyłbym potrzebny exp do następnego poziomu ze względu za logike zdobywania exp - jak mamy top lvl to praktycznie cały czas dostajemy tylko 35+ i tyle. Myślę że takie rozwiązanie na początek powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Wicevil napisał:

XDDDDDD

No to żeś za*****ł sugestie jak łysy grzywką o parapet.

Pewnie, może mieć nawet krok od śmierci ale musi być perfect serwerownia bez ludzi z życiem realnym, gdy gry mają być tylko rozrywką i dobrą zabawą. Weź wyjdź w końcu pobiegać i myśl co piszesz bo póki co nie masz w ogóle logiki w pisaniu.

Co do tematu: Faktycznie OPy serwerów mogliby mieć wiekszą władze bo póki co mają tylko tytuł i nic więcej. Co do exp bym zrobił prostą rzecz: do większych lvl zmniejszyłbym potrzebny exp do następnego poziomu ze względu za logike zdobywania exp - jak mamy top lvl to praktycznie cały czas dostajemy tylko 35+ i tyle. Myślę że takie rozwiązanie na początek powinno wystarczyć.

To pocałuj go w du**ę lizodupie. Ma kasę za to, że ma tą sieć i serwery i tak jak napisałeś może umierać, ale w pogotowiu ma być ktoś kto ogarnie wszystko tutaj. A może k***a premki to są za fałszywki kupowane? Gra i przyjemność to jedno, ale niektórzy wydają pieniądze na to, więc trzeba się trochę ogarnąć ktoś kupuje to też i wymaga. A jak ktoś nie kupuje to też wymaga, bo dzięk dużej ilości graczy serwer ma po co istnieć. 

 

TO GRACZE TWORZĄ SERWER I ONI WYMAGAJĄ A WŁAŚCICIEL MA SŁUŻYĆ I ROBIĆ CO LUDZIE CHCĄ, ŻEBY NA SERWERZE BYŁO, BO GDYBY NIE ONI SERWERA BY NIE BYŁO. CENY PREMEK Z PRZYWILEJU WŁASNOŚCI NIECH SOBIE TWORZY JAKIE CHCE WŁAŚCICIEL, ALE OD ZMIAN NA SERWERZE TO WARA BO WŁAŚCICIEL SIĘ NIE ZNA NAWET NA SERWER NIE ZAJRZY. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie będę mówił nic o kłótni wyżej ale co do expa to moze zostać bądź minimalnie zwiększyć ale ogólnie bo taki reset co miesiąc szybko się by przegralo

Większy exp = jak 3/4 już 100 lvl jak nie wyższy 

Więc też nie ma co szaleć 

Jak dla mnie to może zostać taki jaki jest 


Pozdrawiam pemeq ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie będę się tutaj kłócić z jakimś dzieckiem co ma przykre życie. Jak Roy coś chce ode mnie zawsze mamy kontakt pw :) Tobie kolego zamiast płakać zostaje grać na serwerze. Gowno widziałeś gowno wiesz i gowno osiągniesz zachowując się tak jak teraz. Jako że pewnie twój wiek nie przekracza 14 lat to jeszcze wszystko przed Tobą by to naprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...