Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:12.03.2020
Nick gracza: Lubie Placki xD
Dowody: w załączniku
Świadkowie:
Uzasadnienie: Wyszedłem na spect po tym jak użył ktoś NUKE . Po chwili dostałem 2 bany za ucieczkę przed nuke .  W regulaminie jasno jest napisane że za takie coś jest kick a nie ban i to za taką głupotę na 30 min . Jeszcze idzie przeżyć bana na 5 min ale 30 min to przesada .  

Dla przypomnienia 25. Zakaz wchodzenia na Spect podczas trwania  NUKE. Jeżeli gracz specjalnie będzie to robił notorycznie będzie Slayowany i kickowany z serwera.

Po za tym  @Roy/Keane  jak już jest tak bardzo na to wyczulony to proszę żeby traktował wszystkich jednakowo . Mapę wcześniej zanim dostałem bana inny z graczy też wyszedł sobie na spect podczas NUKE i nie dostał ani kicka ani bana a admin Roy/Keane był na serwerze i w najlepsze sobie z nim rozmawiał . 

Po za tym fajnie by było gdyby ktoś z administracji serwerów napisał temat o długości banów za popełnienie wykroczenia . 

Pozdrawiam  Rafał ( Lubie Placki xD ) 

ban.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak juz wspomniales mape wczesniej uciekl cover przed nuke ale nie wiedzial ze sa zmiany na serwie poniewaz nie bylo go 2 tyg skoro juz to wtedy slyszales to po co uciekales za 2 razem hmm. 5 min to bys dostal jakbys nieswiadomie to zrobil ale jednak postawiles to zrobic wiec dostales slusznego bana na 30 min. https://www52.zippyshare.com/v/aqQ8TVn1/file.html czas 21:39 prosze bardzo @SoulMind

Edytowane przez Roy Keane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Roy Keane kolego jakbyś nie zauważyłto ja jestem nowy na serwerze ,więc nie interesują mnie wymówki , że kogoś nie było na serwerze 2 tygodnie . W regulaminie nie ma napisane nic o banie za ucieczkę przed nuke .

25. Zakaz wchodzenia na Spect podczas trwania  NUKE. Jeżeli gracz specjalnie będzie to robił notorycznie będzie Slayowany i kickowany z serwera. ( gdzie jest napisane o banie ? ) 

Jak dla mnie jesteś słabym adminem bo również dostałem od Ciebie bana za miny 1 na 2  ( które nie były 1 na 2 ,bo były rozłożone podczas biegu więc jest to nie realne  ) a po jakimś czasie wyszło , że sam kładziesz miny 1 na 2 . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze zaznaczę  , że w regulaminie jest napisane " Jeżeli gracz specjalnie będzie to robił notorycznie będzie Slayowany i kickowany z serwera " a według mnie notorycznie to nie po 1 razie . 

Bt Bezzi,

Post pod postem, używaj opcji EDYTUJ. Upominam słownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, że jesteś nowy nie zwalnia Cie z przestrzegania regulaminu serwera. Ban słuszny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz zaraz. Dobrze rozumiem że admin @cover nie dostał nic i jako usprawiedliwienie jest że "nie było go 2 tygodnie na serwerze" ?  Strasznie słabe krycie kolegi bo on nie jest na tyle głupi by tego nie wiedzieć.

A czym to się różni od kogoś kto jest nowy na serwerze i nie zna do końca jeszcze polityka serwera?

Tłumaczyłem milion razy zwłaszcza Tobie @Roy Keane że nowym graczom dajemy upomnienia i nie zniechęcamy takimi banami. 

Ogarnijcie się ludzie bo nikt z nowych graczy u nas nie zostanie na dłużej. 

@Lubie Placki xD Zgadza się powinieneś mieć to wytłumaczone a w ostateczności jako pierwsze powinien być slay i opierdziel Twojej osoby że masz tak nie robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...