Skocz do zawartości
F4N4TYK

 zamknięty Ucieczka Przed Nuke Dwóch Adminów!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2020-03-14
Nick gracza:  [IP] 7: 'pemeq' (CT)   -- 78.99.94.54:27005 [STEAM_0:0:2370666]     [IP] 17: 'Nodi' (TERRORIST)   -- 78.99.106.66:27005 [STEAM_0:0:2391798]
Dowody:  czas na demku:  06:40:00 odtąd się akcja zaczyna  http://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2003141939-de_westwood_big.dem.zip
Świadkowie: Admin Cover  @-Damian-
Uzasadnienie: Witam! A więc tak , gdy admin Cover zdobył Nuke to dwóch adminów postanowiło sobie uciec na specta by ich nuke ominęło , po czym wrócili do gry.... fajnie ale gdybym to ja zrobił lub inny gracz to byłby kick albo ban ... ale jak widać adminom wolno ... Jakim prawem wy chcecie innych graczy upominać by nie uciekali przed nuke jak sami to robicie hipokryci .... proszę o ukaranie i wypowiedź admina @cover  @aquax Pana też proszę o wypowiedzenie się ponieważ ostatnio już była skarga napisana przez @Lubie Placki xD  i wyszła na korzyść gracza ....  I proszę by się admini zapoznali z regulaminem bo jak widać go mało znają ....

 

Dla przypomnienia 25. Zakaz wchodzenia na Spect podczas trwania  NUKE. Jeżeli gracz specjalnie będzie to robił notorycznie będzie Slayowany i kickowany z serwera.  

poprzedni temat na temat ucieczki przed nuke:  

I nie gadajcie głupot typu że nie wiedzieliście że Cover  będzie mieć nuke , dobrze wiedzieliście że będzie miał Nuke bo cały czas o tym nawalał i jak zdobył to Nuke to się "pochwalił" że je ma .... wszystko na demku słychać i widać jak specjalnie uciekacie przed nuke.... 

Wszystko na demku widać i nie pierdziel @pemeqq że Cię mama wołała , i miałeś ważną sprawę bo jakoś to jest dziwne że przed nuke uciekłeś a jak się skończyło to automatycznie wbiłeś do gry .... 

@Nodi Czyli jak zauważę że typ ma np. 19 fragów i wiem ze nuke będzie to mogę wbić na specta i spokojnie sobie powiedzieć że to nie była ucieczka .... tak najlepiej gadać bzdury a wszystko na demku widać że uciekacie specjalnie przed nuke by sobie Cover na was fragów nie nabił ...

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja wina że mama mnie zawołała? Że być coś zjadł? Z tego co wiem Cover nuka nie puścił więc ucieczką to nie było poprostu poszedłem zw 

+ w regulaminu pisze podczas trwania nuke a nuka jeszcze nie puścił 

Pozdrawiam 

Edytowane przez pemeqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@F4N4TYK kłania się czytanie ze zrozumieniem 25. Zakaz wchodzenia na Spect podczas trwania  NUKE. Jeżeli gracz specjalnie będzie to robił notorycznie będzie Slayowany i kickowany z serwera.  

Pisze jak byk podczas trwania nuke a ja zszedłem 2 rundy przed tym jak cover użył nuke jeszcze mówiłem ze jem tosty i zaras jak zjem wbije spowrotem o nie pamietam  po 4 5 rundach wbilem z powrotem.

A to że @cover ośmiał się że nabił już w /ks nuke nie ma znaczenia , gdyż do nie użył.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli takie sytuacje będą sie powtarzać przez adminów to będziecie tak samo karani jak gracze i dodatkowo będą lecieć dla Was ostrzeżenia, poszedłeś bo mama wołała? Było wyjść z serwera, wątpie aby Was adminów tłumaczyło takie zachowanie przy odwołaniu od bana jakiegoś gracza, którego ktoś zbanował, bo zszedł na spec przed nuke. Nigdzie w logach nie widzę, abyś zgłaszał, że idziesz na spec, bo mama woła.

Zachowujcie sie fair w stosunku do graczy, to oni będą fair wobec Was, jesteście tam dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...