Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Woodpecker
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): Myślę, że wysokie. Zarządzałem jedną siecią (Cs-Re***d.pl - nie istnieje już niestety, ale ktoś z was może mnie stamtąd kojarzyć), a na przestrzeni lat przewijałem się na różnych serwerach jako admin.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: Około 12 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Zwyczajnie nie mam co robić, więc wchodzę sobie pogrywać na serwer, czemu by przy okazji też się mu trochę nie przysłużyć skoro i tak spędzam na nim trochę czasu, a tak pomogę w ciągu dnia.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: To zależy ile zechce, kilka godzin dziennie zazwyczaj poświęcam
Kontakt: https://steamcommunity.com/id/Dziobakson/ oraz Forum
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/woodpecker/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie wiem, grasz jakoś od ledwo tygodnia, jakoś Cie nie widuję i nie znam z serwera. Jestem na NIE:P Nie przekonuje mnie totalnie Twoje podanie. 

12 godzin temu, Woodpecker napisał:

Dlaczego Ty: Zwyczajnie nie mam co robić

Żony poszukaj :kappa: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę krótko grasz,  widziałem na serwie, zwróciłeś moją uwagę dobrą grą ;) (chwilami), bo i tak bocisz ;P

Jak będziesz wyrabiał godziny, to będzie ok

Pomoc się przyda.

Jestem na tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...