Skocz do zawartości
BosoPrzezSwiat

 zamknięty MAPY = PORAŻKA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zrobiłem ten kolejny post ponieważ nowych map NIE MA

Została dodana tylko i wyłącznie 1 mapa ( ZNOWU DUST 2x2 ^^ ) 

SADOS - uparty człowiek z tego co widze ale okej każdy ma jakieś wady xd nie chce dodać tych nawet po 3 mapy z moich propozycji ,

mam na myśli te mapy ( - cs_747 , -de_vertigo , -de_prodigy , - as_oilrig  , - cs_italy , -de_survivor , - de_nuke , - de_cbble ) 

Te mapy sa BARDZO BARDZO znane przez graczy csa ( nawet amatorów )  .

 

Pytałem kilku ludzi ostatnio i KAŻDY był na DUŻE TAK !

Chciałbym żeby admini  :  @marcinekXD @Tomq73 @Zielona 9412 @SECURITY @Sedziaa @PR@SN4JPER @ReymS @GoldNM @weave 

 

PROSZĘ WAS ŻEBYŚCiE CO JAKIŚ CZAS ROBILI VOTE W KIERUNKU NOWYCH GRACZY I STAŁYCH BYWALCÓW O NOWE MAPY Z KLASZYCZNEGO CSA 1.6 

JEST TO MISJA NA CELU ZROBIENIA SSÓW W JAK NAJWIEKSZEJ ILOŚCI I POKAZANIU ADMINISTRACJI ŻE NASZ POMYSŁ JEST GIT

 

 

ADMINISTRACJO :  @Malu  @LOLSON @VisTeR.'

was proszę o nie zamykajcie posta tylko za tydzień sprawdzicie jakie są rezultaty czy ludzi chętych jest dużo czy nie jeśli tak dodajcie nam te mapy !

 

POZDRAWIAM SIARECZKA  

 

 

Edytowane przez BosoPrzezSwiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No co ja mogę powiedzieć no jestem na w uj wielkie TAK!

Granie co chwilę tych samych map jest już kurła nudne. Ile można grać dusta/westwooda i assualta w kółko? 

Co wbijam na serwer to jest grany albo assualt, albo dust, odechciewa się grać :/ 

Tyle ode mnie, pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, marcinekXD napisał:

No co ja mogę powiedzieć no jestem na w uj wielkie TAK!

Granie co chwilę tych samych map jest już kurła nudne. Ile można grać dusta/westwooda i assualta w kółko? 

Co wbijam na serwer to jest grany albo assualt, albo dust, odechciewa się grać :/ 

Tyle ode mnie, pozdrawiam :) 

 

Dlatego potrzebuje waszej pomocy żebyście robili co jakiś czas vote z pytaniem do graczy czy chca  by na serwerze pojawiły sie nowe mapy tak / nie  aa aaa po glosowaniu robicie ssa i wysyłacie mi lub tutaj jeśli ten temat nie zostanie zaraz zamkniety 

 

aaaa myślę że jak będe miał dowody to administracja wyżej od SADOSA to zaakceptuje i dodaj te mapy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Krótko mówiąc. Jedno wielkie TAK!
Nudzą mnie te w kółko grane mapy, mam na myśli dust, assalut, westwood.

Mimo wszystko gram bo bardzo lubię ten serwer i chcę aby nie był on jak każdy inny zwykły, myślę że powinien się jakoś rozwijać aby był nie zastąpiony.

Gracze i tak będą narzekać że grany jest ciągle dust, assalut lub westwood, więc nie lepiej coś dodać?

Nie chodzi mi aby dodać od razu z 10 lub 20 nowych map, tylko przynajmniej te 5 aby było w czym wybierać.

@BosoPrzezSwiat Życzę powodzenia.

Edytowane przez Angel_Of_Dead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nowe mapki które właśnie wgrałem:

 

de_dust2_2015
cs_italy
de_alexandra
de_aztec_ruins
de_blue
de_cpl_mill_32
de_dinaunion
de_dust4never
de_dust2005_fixed
de_irak
de_mirage
de_nuke_1337
de_tuscan32

 

Dajcie znać jak jakaś będzie do wyrzucenia robiąc nowy temat. Nic więcej już nie będzie aktualnie wgrywane z mapek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...