Skocz do zawartości
BosoPrzezSwiat

 zamknięty READY NEW PACK MUSIC BY SIARA

Rekomendowane odpowiedzi

https://megawrzuta.pl/download/5f6155196b984148992b6b043a6e5d80.html          ---    Oto link do paczuszki

 

Znajduje się w niej po 12 piosenek ct i tt

( PO DWIE PIOSENKI SĄ DO WYWALENIA )  lecz chciałbym żebyście to wy zdecydowali które wywalić ponieważ mogą być niestosowne dla graczy w wieku np 13 lat :D

Jak już wywalicie , napiszcie jakie 

Proszę o głos was  @marcinekXD @Tomq73 @Zielona 9412 @SECURITY @Sedziaa @PR@SN4JPER @ReymS @GoldNM @weave

 

Najwyższy sądzie  :  @aquax  @LOLSON  @Malu @VisTeR.'

 

Jeśli mogę , proszę kogoś z was o dodanie mojej paczki

Proszę was z tego powodu że @SadoS  (Upraciuch) na bank doda lipna paczke piosenek......

Moje utwory na 1000000% spodobają sie wszystkim graczom i aż miło się bedzie grało 

 

POZDRAWIAM SIARA - BOSOPRZEZSWIAT

Edytowane przez BosoPrzezSwiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 godzin temu, aquax napisał:

Wybierzcie z tych rs-ów 14 piosenek do wgrania bo mamy już za dużo plików do pobrania na serwerze.

Moim zdaniem te the best :

 

tt :

CJALIS - HWDP JP 100%

REMO âś– GIMPSON âś– MAMIKO - Bombsite A

SHANGUY - Toukassé 

Sobota - Z buta wjezdzam

HU Biss x Dziki po**b Ft. Hero - Jadą Jadą Jadą

TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS 

vixa2

 

ct :

Szmitek mix BUDOWA

KORDO - Kto Nie Skacze Ten Zamula!

R3Z - Hey Kappa Kappa

Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA 

Long & Junior - Tańcz Tańcz Tańcz

Carnage feat. Timmy Trumpet & KSHMR - Toca 

Two Feet - Go Fck Yourself

 

https://megawrzuta.pl/filesgroup/5d2e297537ebf87021da507612571ac9.html   - 2x NOWE BITY

myśle że te też można dodać no chyba że faktycznie za dużo tego to te dwie prosze zignorować

To jest moja sugestia ponieważ te bity najbardziej mi wpadły w ucho iii myślę że te bity są git do dobrej zabawy :D

JEŚLI INNI DADZĄ MI SERDUSZKO POD TYM KOMENTARZEM DODAJ TE ( ... )

 

 

 

AAAA Wysoki SĄDZIE :D  

 @aquax    

taka mała adnotacja z mojej strony co do NOWYCH MAP  , bo nie widze narazie potrzeby robienia nowego tematu bo i tak za 5 min bedzie zamkniety ....

Spisałem sobie te mapy które Pan dodał iiii dopisuje jej ocene od 0-10 / 10

czy ludziom sie podobała dana mapa czy też zaraz było vote o zmiane ponieważ naprawde te mapy które Pan dodał ( NIEKTÓRE ) to jedna wielka LIPA

nie mówie że wszystkie to gó**o bo nie jest tak  ( PISZE LIPA z powodu tego że te mapy nie wyglądają na cs 1.6 non steam cod mod 45k tylko na cs 1.6 GO albo coś w tym stylu )

Ja aktualnie zaliczyłem te mapy i taka jest opinia z mojej strony :

de_mirage 7/10   -  spoko może być

cs_italy 10/10  - GIT  brakowało nam tego bo tylko była grana italy 2 

de_nuke_1337 10/10 -  GIT  również nuke nam brakowało <3

de_irak  2/10  -  do usunięcia z amx nikomu nie przypadła do gustu ( BARDZO DZIWNA MAPA )

de_dust4never  10/10  - GIT podoba sie ( mapa była kiedyś w amx pamiętam jak kiedyś admem byłem chyba w 2018 to była )

de_dust2_2015   1/10  - do usunięcia ( powalona mapa za duża i wgl wygląda jak wygląda wszyscy nażekali po 5 rundach serio godom USUN to bo to odstrasza xd

de_dinaunion  1/10   -  do usunięcia 

de_blue  7/10  - może być ten szpital :D

de_cpl_mill_32  7/10  - również może być

de_dust2005_fixed  1/10  - do usunięcia  ( tylko wszedłem na mape odrazu all ,, mala mapa " xd bez zastanowienia )

de_aztec_ruins  3/10  -  do usunięcia ( również jak grałem admin robił vote bo nikomu sie nie podobała )

 

 

Nie miałem okazji tylko grać na tych

de_alexandra

de_tuscan32

Dlatego o tych mapach nic nie pisze bo nie znam , nie grałem , nie oceniam

 

Jeśli inni to przeczytają proszę o sprawdzenie u siebie na csku tych map bo te mapy są w podstawie 1.6 iiiii ocenienie ich od 0/10  /  10

Chcę żebyście to zrobili żeby WYSOKI SĄDZ widział że nie tylko ja mam takie zdanie i żeby dodane zostały oto te mapy :

( MAPE MAPY ::::    as_oilrig   /  cs_747  /  cs_estate  /  de_prodigy  /  de_vertigo  )

( DUŻE / ŚREDNIE MAPY ::::  de_survivor  /  de_cbble  /  cs_airstrip  /  de_piranesi  )

 

aaa te to już pisałem wyżej są GIT , podobają się czyli : cs_italy i de_nuke_1337   

Szły by zamiast tego assult_upc dodać klasyczne de_nuke z powodu tego że assultów jest aż 3x  assult , assult_upc i assult_1337

 

 

Pozdrawiam SIARA

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No co ja mogę powiedzieć, Ja tam jestem za nowymi rskami bo te nudne już są. Kilka do wywalenia np. szmitek, albo 997 a tak to git.

Co do map to wszystko git, tylko, że połowa nowych map to same dusty czyli w sumie nie zmieniło się nic bo najczęściej grana mapa to dust XD

Dziękuję, dobranoc :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


56 minut temu, BosoPrzezSwiat napisał:

@marcinekXD @Tomq73 @Zielona 9412 @SECURITY @Sedziaa @PR@SN4JPER @ReymS @GoldNM @weave

 

Panowie nie widać waszych opini i wypowiedzi :pepeboss: :0whiteVoid_1:

A o mnie zapomniałeś :/ 

No ale jestem za nowymi rskami bo te nudzą.

Co do map to popieram w 100% ale de_alexandra dałbym takie 5-6/10. Miałem już pisać na temat mapek ale mnie wyręczyłeś :D 
Pozdrawiam, dobranoc :) 

Edytowane przez Angel_Of_Dead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...