Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:BUCH
Wiek:18
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem juz na paru serwerach i moje doświadzenie w tym jest dobre/średnie 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Moim zdaniem mocne 7
Staż w CS-sie: W cs'a gram juz dosyc dlugo okolo 6/7 lat 
Steam / NonSteam: Steam 
Dlaczego Ty: Poniewaz , gram juz troche na tym serwerze i widzie ze nie zawsze jest admin , a ludzie nie przestrzegaja regulaminu , często go po prostu łamiąc . Chciałbym to zmienic , zeby ludzie zrozumieli i sie trzymali regulaminu :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Poświecam ile moge , przez dwa ostatnie tygodnie mam 58 godzin , wiec moim zdaniem poswiecam na cs'a duzo czasu . Jestem przewaznie w godzinach 24 w gore , a pojawiam sie tez po poludniu 
Kontakt: dicord jezeli  bedzie potrzebny , rowniez teamspeak , rowniez moglbym podac fb jak by to bylo potrzebne , a i oczywscie steam 
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/BUCH/80.72.40.110:27027/

Edytowane przez BUCH1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie

- gt

- Raz cię widziałem na serwerze, czyli jesteś rzadko 

- regulamin (już prawie dostałeś ode mnie bana za kulturę ale wyszedłeś bo gierka ci nie szła)

+ amx

+ steam

+ wiek

 

Moim zdaniem pograj jeszcze 2 tygodnie, popraw kulturę i złóż kolejne podanie to zobaczymy.

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie 

-gt

+steam

+amxx

+doświadczenie

+wiek

Nigdy nie widziałem Cię na serwerze, pograj trochę dłużej i dopiero później pisz podanie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...