Skocz do zawartości
Namer

 zamknięty Balans Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

 

Najemnik :

  • int: 0
  • hp: 10/15
  • wyt : 10
  • dmg : 5
  • kon: 10

Cichy zabójca: wyt: 0 zamiast -20

Konspirant: 15/10 hp zamiast 20

Cybersuit: mniejszy dmg z rakiet

Trujący smoke ma za trochę duży obszar zadawania dmg

Ninji można wymienić usp na wiecej hp i wytrzymalości albo kondycji bo uspa i tak mało kto na nim używa, a dużo osób narzeka na niego. Zwiekszyć widzialność ninjy bo jest za bardzo niewidzialny na niektórych modelach. albo brak niewidzialności na usp

Usunąć Perk: Lina 

Perk Defibrylator sie buguje i żywego gracza teleportuje na respa

Dodać jakiś perk z m4 typu golden m4 albo coś innego

Czasami ogień sie buguje i nie przestaje palić aż do śmierci

no i przydał by się w końcu ten !regulamin, ja mam jakiś na profilu zapisany co kiedyś zrobiliście.

i może jakieś klasy od lvla 50, 75, 100, 150

Brakuje perku/klasy Widzi niewidzialnych

 

 

Edytowane przez Namer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, Namer napisał:

Ninji można wymienić usp na wiecej hp i wytrzymalości albo kondycji bo uspa i tak mało kto na nim używa, a dużo osób narzeka na niego. Zwiekszyć widzialność ninjy bo jest za bardzo niewidzialny na niektórych modelach. albo brak niewidzialności na usp

Po co mu hp i wytrzymałość skoro jak nie ma kondy to jest wolny, a dodatkowo strzały go spowalniają. Ninja z niewidzialnością jest dobry, wszystko zależy od mapy i od gracza czy potrafi tym dobrze zagrać. Brak niewidki na usp zabija go całkowicie, poza tym i tak mało osób nim gra. Ninja był bardzo długo balansowany i w końcu udało nam się doprowadzić go do stanu w którym można w miarę nim pograć. Należy również pamiętać, że jest to klasa premium i ludzie płacą za granie nią.

7 godzin temu, Namer napisał:

Trujący smoke ma za trochę duży obszar zadawania dmg

Z tego co mi wiadomo, trwają nad tym prace.

7 godzin temu, Namer napisał:

Cybersuit: mniejszy dmg z rakiet

To fakt, aczkolwiek jest to jednak klasa premium.

7 godzin temu, Namer napisał:

Usunąć Perk: Lina 

Perk ten jest bardzo dobrym perkiem, pomijając fakt, że się można zbugować trzeba też trafić, co nie jest łatwo, a jak dobrze wiem to mało osób z tym gra.

7 godzin temu, Namer napisał:

Perk Defibrylator sie buguje i żywego gracza teleportuje na respa

Tu się zgodzę, ale nie wiem czy jest z tym coś robione.

7 godzin temu, Namer napisał:

Dodać jakiś perk z m4 typu golden m4 albo coś innego

Możesz dodsć propozycję w odpowiednim dziale.

7 godzin temu, Namer napisał:

Czasami ogień sie buguje i nie przestaje palić aż do śmierci

Jak się buguje to się buguje pewnie tylko motyw ognia, a obrażeń pewnie nie zadaje, sam tak miałem kilka razy.

7 godzin temu, Namer napisał:

no i przydał by się w końcu ten !regulamin, ja mam jakiś na profilu zapisany co kiedyś zrobiliście.

W grze pod klawiszem "F3" lub pod komendą !menu jest skrócony regulamin. Na forum jest pełny regulamin. To, że nie ma całego regulaminu w grze nie zwalnia graczy z nieprzestrzegania go.

7 godzin temu, Namer napisał:

i może jakieś klasy od lvla 50, 75, 100, 150

Póki co jest to zbędno, jest jeszcze dużo rzeczy do dopracowania.

7 godzin temu, Namer napisał:

Brakuje perku/klasy Widzi niewidzialnych

Były takie propzycje, sam je osobiście pisałem. Sprawdź dział "wasze klasy/perki".

2 godziny temu, Ferdynand Kiepski napisał:

Ninja powinien mieć wywalona niewidka na usp,a cybersuitowi mozna niewidzialnsoc wywalic,a i nie sadzicie ze kapitan 1/1 z awp + kalach to nie jest przesada troche[przynajmniej 1/2 z awp lub kalach do wywalenia]

Jak już wcześniej wspomniałem, zabiło by to klasę "ninja". Co do niewidki na cybersuicie jak najbardziej jest za. Kapitan jeat klasą premium, nie zapominajmy o tym. Jak dla mnie jest okej.

1 godzinę temu, NoPerfect napisał:

Jak dla mnie cyber nie powinien być ruszany w końcu za coś się płaci. A co do Ninja to nawet po zmianach ludzie będą narzekać dobrym przykładem jest Ninja z 200 1.6 

Zapomniałeś, że cs 1.6 działa inaczej njż csgo.

Najlepiej z ninjy zrobić klase zwykłą i zabrać mu wszystko, no sorry ale tak to nie dział. Płaciś za coś co ma dać Ci przewagę podczas rozgrywki.

 

@femarix @aquax Zapraszam do lektury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgodzę się z przedmówcami, klas i rang nie ma co dodawać, bo też trzeba dokończyć balansowanie obecnych. Ninja jest przedmiotem sporów od samego początku, jedynie co można u niego zrobić to podkręcić widzialność o parę punktów, ale czy to coś zmieni? Klasami też trzeba umieć grać. Kapitan jest fajną klasą aktualnie a cubersuit nie powinien jedynie zabijać pojedyńczą rakietką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...