Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moja propozycja jest taka:

Może dodacie rynek na perki? Chodzi mi o taki gdzie gracze będą wystawiali swoje perki za wybraną liczbę monet. Wiem że jest coś takiego jak /sell ale 3 monety to niezbyt wiele.

Gracze pytali się czy jest na serwerze /rynek i byli trochę zawiedzeni bo w ten sposób mogli by szybciej uzbierać na swoje wybrane skiny lub też kupować wybrane perki od innych graczy i wiem że jest /sklep ale jest malutka szansa na trafienie wybranego perku. Przez /rynek gracze też by mogli przekazywać sobie monety.

Mogę robić głosowanie co mapę czy gracze to chcą czy nie.

@marcinekXD @ReymS @weave @SECURITY @Sedziaa @PR@SN4JPER @GoldNM @Zielona 9412 


@Jasille Powiem tyle:
Nie każdy potrzebuje dobrego perku i go sella aby trochę monetek było więc kto by chciał to by wystawił na rynek za więcej niż 3 monetki na /sell i by mógł zarobić więcej monetek. I nie piszę tego tematu bo ja tak chce tylko ludzie się pytali czy dodadzą /rynek, jeśli będzie trzeba to będę robił głosowanie co mape i wysyłał ss. To jest moja i graczy propozycja, wyższa administracja nie musi tego dodawać tylko piszę to bo też by się to przydało.

Edytowane przez Angel_Of_Dead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie jest mi obojętne będzie to dobrze nie będzie to płakać nie będę. Tyle czasu nie było rynku i gracze mieli skiny. @Jasillema rację. Już lepszą opcją bylo jak @GoldNMproponował by ulepszyć vip'a. 

Edit:

@Swirusek ale to nie chodzi o /weź perk... 

 

Edytowane przez Zielona 9412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, Swirusek napisał:

Jestem ZA.
przy da sie mozna sprzedac leg. albo zakazane. a Co do VIPA to niech zostanie tak jak jest bo jak bylo /wezperk to juz wgl bylo smiesznie zwykli gracze wgl szans nie mieli itp

@Zielona 9412 daj link na pw albo cos jesli jest z tym VIP'em

@marcinekXD w ssumie z tym VIP dobry pomysl special skin broni i np 2 razy na cala mape czyli 20 min czy ile tam jest mozna wziac perk albo raz :)

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rynek z perkami bez szans bo ktoś z większą liczbą monet będzie co mapę latał z dobrym perkiem bez żadnych starań.

Co do samego tematu rynku to będzie możliwość zrobienia czegoś ale dopiero przy zmianie silnika coda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...