Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moja propozycja jest taka:

Może dodacie rynek na perki? Chodzi mi o taki gdzie gracze będą wystawiali swoje perki za wybraną liczbę monet. Wiem że jest coś takiego jak /sell ale 3 monety to niezbyt wiele.

Gracze pytali się czy jest na serwerze /rynek i byli trochę zawiedzeni bo w ten sposób mogli by szybciej uzbierać na swoje wybrane skiny lub też kupować wybrane perki od innych graczy i wiem że jest /sklep ale jest malutka szansa na trafienie wybranego perku. Przez /rynek gracze też by mogli przekazywać sobie monety.

Mogę robić głosowanie co mapę czy gracze to chcą czy nie.

@marcinekXD @ReymS @weave @SECURITY @Sedziaa @PR@SN4JPER @GoldNM @Zielona 9412 


@Jasille Powiem tyle:
Nie każdy potrzebuje dobrego perku i go sella aby trochę monetek było więc kto by chciał to by wystawił na rynek za więcej niż 3 monetki na /sell i by mógł zarobić więcej monetek. I nie piszę tego tematu bo ja tak chce tylko ludzie się pytali czy dodadzą /rynek, jeśli będzie trzeba to będę robił głosowanie co mape i wysyłał ss. To jest moja i graczy propozycja, wyższa administracja nie musi tego dodawać tylko piszę to bo też by się to przydało.

Edytowane przez Angel_Of_Dead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest mi obojętne będzie to dobrze nie będzie to płakać nie będę. Tyle czasu nie było rynku i gracze mieli skiny. @Jasillema rację. Już lepszą opcją bylo jak @GoldNMproponował by ulepszyć vip'a. 

Edit:

@Swirusek ale to nie chodzi o /weź perk... 

 

Edytowane przez Zielona 9412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Swirusek napisał:

Jestem ZA.
przy da sie mozna sprzedac leg. albo zakazane. a Co do VIPA to niech zostanie tak jak jest bo jak bylo /wezperk to juz wgl bylo smiesznie zwykli gracze wgl szans nie mieli itp

@Zielona 9412 daj link na pw albo cos jesli jest z tym VIP'em

@marcinekXD w ssumie z tym VIP dobry pomysl special skin broni i np 2 razy na cala mape czyli 20 min czy ile tam jest mozna wziac perk albo raz :)

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran MH

Rynek z perkami bez szans bo ktoś z większą liczbą monet będzie co mapę latał z dobrym perkiem bez żadnych starań.

Co do samego tematu rynku to będzie możliwość zrobienia czegoś ale dopiero przy zmianie silnika coda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran MH

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...