Skocz do zawartości
Psycholog

 zamknięty Ban za SG na de_office_rats

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po raz kolejny dostałem bana COD MOD'zie 400lvl od Roya za "złe SG". Tak jak na dd2longu było to dla mnie zrozumiałe choć niesprawiedliwe. Tak teraz ban, który dostałem jest ewidentnie na siłę.

Grałem w TT. Runde wcześniej ktoś postawił SG dokładnie w tym miejscu:
https://zapodaj.net/03dc528891c9e.jpg.html
Ja wiedząc że jest Roy, który nie wiedzieć dlaczego banuje mnie przy każdej możliwe okazji, postawiłem SG DOKŁADNIE w tym samym miejscu. Gracz, który postawił je przede mną nie dostał nawet upomnienia przez mikro, slapa czy kicka. Ja dostałem bana na 30 minut. 
Mój SG zabił 2 graczy, ale w żaden sposób nie sięgał BS'a.

Gdybyśmy założyli abstrakcyjną sytuacje, że nawet sięgał to nie spowodował żadnej zmiany w grze, bo TT wygrało tę rundę bardzo szybko. Pakę miałem ja, którą założyłem gdy całe CT już nie żyło, na ułamek sekundy przed końcem rundy. 
Gdyby Roy twierdził, że SG był faktycznie źle postawiony, ale nie spowodował żadnych szkód ofensywnej drużyny to mógł powiedzieć, że zły SG i mam tak go nie stawiać, bo to i tamto. 

Gdy dostałem Bana na dd2longu miałem perk Tajemnica Serwera, teraz gdy dostałem bana miałem platyny 32dmg. Być może wygodniej jest dać bana komuś kto ma dobry perk i gra w opozycji bo to ułatwi grę. 
Jeśli SG według Roya działko stało w nieodpowiednim miejscu, ale nie wpłyneło na grę wystarczyło powiedzieć i byśmy przez mikro dogadali temat i obyło by się bez żadnych skarg.

Przeszła mnie myśl, że Roy bardzo poczuwa się w funkcji, którą piastuje i bardzo służbowo podchodzi do swoich obowiązków. Jednak niejednokrotnie zdarzały się sytuacje, że ktoś w drobnych sprawach łamał regulamin i Roy odzywał się przez mikro, że to i to jest nie tak i nie było tematu.
Moje poprzednie tematy o banie na dd2longu za SG czy elektromagnesie na koniec rundy, które moim zdaniem były albo kontrowersyjne, albo niesłuszne zamykał Roy, którego dotyczyły te sprawy. Jednak powołując się na prostą moralną zasadę, że sędzia nie może sądzić w swojej sprawie, proszę by tym razem, ktoś równy bądź wyższy pozycją na serwerze zajął stanowisko w tej sprawie. 
To trzeci temat, który zakładam gdy dostaje bana od Roya. Nie dostałem nigdy bana od innego administratora odkąd gram na tym CODzie 400. Chciałbym aby ktoś się temu przyjrzał i zweryfikował słuszność tych decyzji.

P.S mój temat w sprawie podszywki na nick, również zamknął ROY. Pisałem tam, że ktos wchodzi na mój nick. Co więcej wrzuciłem nawet kiedyś posta na forum z odwołaniem od bana gdzie jest screen z konsoli z nickiem Haifi (na który ktoś wchodzi). Temat założony z tego konta na forum więc bardzo łatwo można to zweryfikować. Temat został zamknięty ponieważ Roy nie był w stanie zweryfikować czy to na pewno mój nick. 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dobrze sobie przypominam to inni gracze akurat mowili tobie ze fajne sg wiec nie wtracalem dopuki sam nie wyjdziesz. Jakos wszyscy wiedzą oprocz nowych osob a jestes juz troche na serwie to odnies sie do tego pkt regulaminu 18.  Zakaz stawiania sentry guna w miejscach które całkowicie uniemożliwiają rozbrojenie paki bądź wyprowadzenie hostów oraz w miejscach, które uniemożliwiają tt dojście do bs, szczególnie na mapach rats_office, rats_1337, eldorado. SG nie może sięgać na BS w jakimkolwiek stopniu. Odpowiedz sobie sam na pytanie czy cos aby napewno nie przeszkadzalo jak juz wstawiles ss.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałeś dostarczyć dowody Roy więc odnieś się do wypowiedzi marcinka i je dostarcz proszę. Dojscie do BS'a było cały czas bo ja byłem TT i tt mogło dojść kiedy chciało. 
A jeśli dojścia nie było to dlaczego osoba przede mna nie dostała bana tylko ja. Moim zdaniem ban nadal mocno naciągany albo niesluszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...