Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:NeonX
Wiek:16
Doświadczenie (w byciu adminem):4 razy admin(na serverach cs go mod na jednym stałe 2 lata)
Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/10
Staż w CS-sie: 4lata 
Steam /NonSteam:NonSteam ale jest już w planach kupienie 
Dlaczego Ty: Nigdy nie było ze mną problemów, nie uważam się za lepszego na serverze ze jestem adminem, mam jakieś tam poczucie humoru, potrafię zachować zimną krew w stresowych sytuacjach, nie daje się prowokować, wywiązuję  się ze swoich obowiązków,Próbuje pomoc każdemu graczowi z każdej strony jakiej mogę, znam regulamin i chyba to na tyle.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Teraz potrawie przesiedzieć nawet cały dzień/ale tak to 3-4 godzinki w tygodniu weekendy 5-6
Kontakt: Instagram, Facebook(nie dla każdego) Messenger, TS3,Forum Snapchat,GG 
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/NeonX/91.224.117.52:27140/ 

 Daje link do starego podania na które nikt nie odpowiedział:https://multi-head.pl/topic/107732-podanie-neonx-v3/

Mam nadzieję że podanie zostanie dobrze rozpatrzone <3 @VisTeR.'

!!Pozdrawiam!!

image.jpeg.e7b5af7801b8f2d9d085b2ea064afae4.jpeg

Edytowane przez NeonX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


według mnie nadaje się na admina jestem na TAK 

+ kultura

+Gt

+widoczny na serwerze 

+ze tak określę < OGARNIĘTY>

- Brak steam  ale według mnie to nie problem  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak/Nie 

Podanie +/-

Staż - (ja mam większy chodź jestem młodszy) XD

Ns-

Amx +/-

Kulturę masz + 

"nie uważam się za lepszego na serverze ze jestem adminem"

Jeszcze nie jesteś adminem , ktoś pomagał z Administracji tobie to pisać ? XD

Ale Fb to mógł byś podać xD 

 

Edytowane przez MovemenT ^.^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek +/-

Ns -

Kultura +

Często Cię widzę +

Nie sprawiasz problemów +

Doświadczenie +

Amx -/+ ale to akurat jak dla mnie mniej ważne ponieważ wszystkiego mozna się nauczyć

 

Jestem za okresem próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wbrew tego co inni piszą moje zdanie jest przeciwne. Wczoraj byłem świadkiem sytuacji, gdzie gracz nadużywający mikrofonu bawił się w najlepsze, jako kandydat takie sprawy powinieneś zgłaszać. Nie zrobiłeś tego, ale powiem więcej dołączyłeś się do niego i w najlepsze obaj nadużywaliście mikrofonu (szumiące bindy z muzyką). Jakoś nie zauważyłeś, że niektórym osobom to przeszkadza, więc jak chcesz pilnować regulaminu poprawnie. Zgłaszacie adminów serwera za łamanie regulaminu, a co? Lepsi jesteście? Weźcie się ludzie trochę ogarnijcie. Paruffka jak będzie chciała demko na tą sytuację to podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...