Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:NeonX
Wiek:16
Doświadczenie (w byciu adminem):4 razy admin(na serverach cs go mod na jednym stałe 2 lata)
Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/10
Staż w CS-sie: 4lata 
Steam /NonSteam:NonSteam ale jest już w planach kupienie 
Dlaczego Ty: Nigdy nie było ze mną problemów, nie uważam się za lepszego na serverze ze jestem adminem, mam jakieś tam poczucie humoru, potrafię zachować zimną krew w stresowych sytuacjach, nie daje się prowokować, wywiązuję  się ze swoich obowiązków,Próbuje pomoc każdemu graczowi z każdej strony jakiej mogę, znam regulamin i chyba to na tyle.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Teraz potrawie przesiedzieć nawet cały dzień/ale tak to 3-4 godzinki w tygodniu weekendy 5-6
Kontakt: Instagram, Facebook(nie dla każdego) Messenger, TS3,Forum Snapchat,GG 
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/NeonX/91.224.117.52:27140/ 

 Daje link do starego podania na które nikt nie odpowiedział:https://multi-head.pl/topic/107732-podanie-neonx-v3/

Mam nadzieję że podanie zostanie dobrze rozpatrzone <3 @VisTeR.'

!!Pozdrawiam!!

image.jpeg.e7b5af7801b8f2d9d085b2ea064afae4.jpeg

Edytowane przez NeonX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak/Nie 

Podanie +/-

Staż - (ja mam większy chodź jestem młodszy) XD

Ns-

Amx +/-

Kulturę masz + 

"nie uważam się za lepszego na serverze ze jestem adminem"

Jeszcze nie jesteś adminem , ktoś pomagał z Administracji tobie to pisać ? XD

Ale Fb to mógł byś podać xD 

 

Edytowane przez MovemenT ^.^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew tego co inni piszą moje zdanie jest przeciwne. Wczoraj byłem świadkiem sytuacji, gdzie gracz nadużywający mikrofonu bawił się w najlepsze, jako kandydat takie sprawy powinieneś zgłaszać. Nie zrobiłeś tego, ale powiem więcej dołączyłeś się do niego i w najlepsze obaj nadużywaliście mikrofonu (szumiące bindy z muzyką). Jakoś nie zauważyłeś, że niektórym osobom to przeszkadza, więc jak chcesz pilnować regulaminu poprawnie. Zgłaszacie adminów serwera za łamanie regulaminu, a co? Lepsi jesteście? Weźcie się ludzie trochę ogarnijcie. Paruffka jak będzie chciała demko na tą sytuację to podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...