Skocz do zawartości
-Damian-

 zamknięty Mapy/klasa Czołgista

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dałoby radę dodać nowe mapy, bo granie na obecnych robi się strasznie monotonne, a przede wszystkim na tych mapach pod scout/awp. Ostatnio w tym wątku zaproponowałem sporo fajnych map: 

I wraz z dodaniem nowych map ustawić, żeby te mapy co są teraz jako rzadko pojawiające się w głosowaniu oraz ograniczyć ich nominację. Nowe mapy ustawić tak, żeby były najczęściej w głosowaniu. Na tym serwerze od kąd gram nie widziałem, żeby ktoś bardzo zmieniał mapę za pomocą RTV, więc jest sens, żeby nowe mapy były dodane

Dodajcie także swoje propozycje map.

 

W klasie Czołgista jest bezlik amo tylko wbudowany w shotguna, a czy dałoby radę wbudować ogólny bezlik na każdą broń. Czasem dropnie fajny perk np. zestaw pułkownika to przykładowo chciałoby się wykorzystać fakt, że byłby ten bezlik. Wg mnie nie widzę żadnego problemu, żeby taką zmianę wprowadzić. Zapraszam do dyskusji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, pemeqq napisał:

Jestem za tym aby narazie nie pisać nowych propozycji lecz poczekac az będzie nowy silnik i wtedy niech któryś członek z wyższych rang otworzy temat z wprowadzeniem jakiś zmian 

Tyle odemnie 

Ale akurat o mapach nie było mowy, a @aquax będzie wiedział jakie mapy dodać jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22 minuty temu, -Damian- napisał:

W klasie Czołgista jest bezlik amo tylko wbudowany w shotguna, a czy dałoby radę wbudować ogólny bezlik na każdą broń. Czasem dropnie fajny perk np. zestaw pułkownika to przykładowo chciałoby się wykorzystać fakt, że byłby ten bezlik. Wg mnie nie widzę żadnego problemu, żeby taką zmianę wprowadzić. Zapraszam do dyskusji.

Co do tego to się zgadzam.

 

22 minuty temu, -Damian- napisał:

I wraz z dodaniem nowych map ustawić, żeby te mapy co są teraz jako rzadko pojawiające się w głosowaniu oraz ograniczyć ich nominację. Nowe mapy ustawić tak, żeby były najczęściej w głosowaniu. Na tym serwerze od kąd gram nie widziałem, żeby ktoś bardzo zmieniał mapę za pomocą RTV, więc jest sens, żeby nowe mapy były dodane

Też jestem tego zdania najczęsciej grane mapy to de_dust de_dust2 de_dus2002 de_westwood de_westwood_big de_aztec de_nuke_area de_inferno de_mirage i jeszcze dwie trzy mapy a pozostałe nie są grane i ja bym je usunął żeby nie zaśmiecać serwera a czy @aquax lub @Roy Keane otworzą temat z propozycją dodania nowych map to już od nich zależy.

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do map jestem jak najbardziej ZA ponieważ granie cały czas tych samych map w kółko jest nudne fajna mapa na cod mod to de_westwood_mtk bardzo mi się spodobała kiedyś na jednym serwerze dużo jest fajnych przeróbek map eslowych które świetnie spisałyby się na cod modzie 

Co do czołgisty nwm czy to nie byłoby za mocne jak dla mnie klasa jest wystarczająco dobra ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...