Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zauważyłem dziwny problem z serwerem cod 45k, serwer od czasu do czasu (średnio raz na mape) serwer się laguje (freezuje) na pewien czas i rozłącza (timed out) 

Sytuacja dzieje się od dziś, wcześniej nie było z tym problemu

@Swirusek Sam zauważyłem sytuacje niedawno ale wcześniej nie natrafiłem na ten problem

Edytowane przez GoldNM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy wystepuję te lagowanie? Jak jest więcej graczy? Może przy konkretnych mapach? Pograłem trochę i nie zauważyłem żadnych lagów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Bezzi napisał:

Kiedy wystepuję te lagowanie? Jak jest więcej graczy? Może przy konkretnych mapach? Pograłem trochę i nie zauważyłem żadnych lagów.

Występuje to mniej więcej w środku  mapy - Serwer dostaje  freeza na minutę, odlagowuje się, ale nie ma połowy graczy bo każdy wychodzi. (nawet mi się odechciewa grać :/)

Jak ja grałem to freeze występował na  cs_maxie, cs_militii, :) 

@Bezzi Nie mam Cię na steamie, a dodawać nie mogę bo konta aktywowanego nie mam. id/marcin33k jakby coś :P 

Edytowane przez marcinekXD

Bt Bezzi,

Dziś coś takiego widziałem na 400, daj znać jutro na steam jak będzie sie tak działo. Będę cały dzień więc nie będzie problemu żebym wszedł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wina hostingu od teraz powinno się uspokoić z tego co wiem to jeszcze nad tym pracują więc czasami może się zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...