Skocz do zawartości
BambuS1337

 pozytywne BambuS - PERM

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: BambuS
Godzina, data zdarzenia: 05.04.2020 - 11:59:38
Mapa: de_dust4never
STEAM_ID / IP: VALVE_2:1:247498751 192.168.0.106
Uzasadnienie: Dostałem bana za aimbota bez powodu, a bana dostalem na zawsze czyli PERM.

Edytowane przez BambuS1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zostałeś zbanowany przez skrypt, który automatycznie wykrywa niedozwolone skrypty i aplikacje wspomagające grę na serwerze.

Obejrzałem demko z momentu bana (http://ehltv.hltv.org.pl/srv23609/HLTV-2004051158-de_dust4never.dem.zip) i jednak nie było nic podejrzanego tam, tym bardziej, że obecny podczas tego bana był Opiekun Serwera @Bezzi.

Jednak obejrzałem dodatkowo demko z poprzedniej mapy i tutaj kilka akcji ciekawych było (http://ehltv.hltv.org.pl/srv23609/HLTV-2004051122-de_dust2x2.dem.zip):

26:08-26:15 przeskok na głowę,

26:30-26:45 uciekasz od gościa i nie możesz go trafić. Nagle się odwracasz na gali i perfekt strzał w głowę bez celownika

Chwilę później ktoś dostaje bana i znowu grasz normalnie. 

PS. Demka nie są bardzo zlagowane, tylko ten chłop

Edytowane przez August
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@August Ten plugin jest poszarpany, na codach sie nie sprawdza, dziś nawet admini dostawali bany. Co więcej sam zmusiłem plugin grając klasą bez rorzutu (dlatego grałem) do tego, że łapało mi warny aż do bana :P 

Zostało to już zgłoszone rano, bo dużo osób dostaje bany bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...