Skocz do zawartości
T3XA

Jak nie ulec COVID-19 ➫ Prosty test w domu !

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ! przygotowałem parę bardzo przydatncyh sposobów by nie ulec wirusowi !!!

COVID-19 może nie dawać objawów infekcji przez wiele dni.przez które nie wiadomo, że dana osoba jest zakażona.Jednak kiedy pojawia się gorączka i kaszel osoba zakżona zgładasz się do szpitala, dochodzi już do zwłóknienia płuc na poziomie 50% jest już bardzo ŹLE.
UWAGA WAŻNE !!!
Tak naprawde Koronawirus jest niewyleczalny o tym co mówią media ile osób jest już wyleczonych jest to NIEPRAWDA którą ludzie łykają jak pelikany.Zwłóknienie jest niewyleczalne do 5 lat człowiek umiera.
Prosty Test który możesz wykonać w domu na COVID-19 !!!
Eksperci z Tajwanu sugerują, by codziennie rano robić prosty test na wirusa:
-Weź głęboki wdech i wstrzymaj powietrze na 10 sek.Jeśli uda się to zrobić bez kaszlu.trduności czy poczucia ucisku w klatce, to wskazuje, że płuca nie są zwłóknione, a zatem nie ma w nich infekcji.Bardzo ważne jest,aby robić test rano w miejscu, gdzie jest czyste powietrze
Takie są rady japońskich lekarzy walczących z wirusem COVID-19:Wszyscy powinniśmy dbać o to, by nasze usta i gardło były zawsze wilgotne,nigdy suche.Najlepiej pić łyk wody przynajmniej co 15 min.Zapytasz się Dlaczego ?
Mianowicie gdy wirus trafi do naszej jamy ustnej, woda czy inne plyny spłuczą go bezpośrednio z żołądka, gdzie zostanie zneutralizowany przez kwasy żołądkowe.Jeśli nie pijemy regularnie wystarczającej ilości wody, wirus może przejść do tchawicy i do płuc, gdzie jest bardzo NIEBEZPIECZNY !!!
Proszę rozpowszechnij te informacje wśród członków rodziny,przyjaciół i znajomych w imię solidarności obywatelskiego poczucia obowiązku.
Myślę że pomogłem Pozdrawiam T3XA

 

Edytowane przez T3XA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...