Skocz do zawartości
cZeFii

 odrzucone UNBAN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Bleta

Steam ID: STEAM_1:1:466211704 00:16 26 0 active 786432

Witam, przed chwilą jakiś admin zbanował gracza Kermit i prawdopodobnie dostałem bana, bo grał na zmiennym ip. Proszę o unbana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, cZeFii napisał:

Ja mam dać dowody? od kiedy gracz daje dowody... ktoś tu chyba nie w temacie admina... to admin powinien dać dowód na to, że grałem na cheatach. Czekam

nie Ty masz przedstawić dowody tylko admin. Czekaj cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200418-1531-de_mirage.dem.zip

6:42 gracz wchodzi

10:40 akcja z b

11:40 akcja z pałaców

14:05 nie za szybki strzał?

15:20 ta sama sytuacja co w poprzedniej rundzie jednak po tego 1 fraga poleciałeś do pałaców

15:40 dać na 1/2 gracz zbaitowal wychylenie ty prefire w co?

16:10 ? Co to za rush underem z kosa w ręce?

17:45 zaraz zaraz poprzednio wycelowany na wychylenie teraz na pewności że nikogo nie ma w pałacach?

18:20 ok

18:50 teraz jakoś z kosa nie lecisz w ręce bo widzisz 5 graczy przy underze tv

19:10 ciężko zobaczyć model

19:45 akcja z uciekaniem i obiegnieciem gracza z ct i na b specjalnie duble jump by nie trafił chociaż w sumie powinieneś go widzieć

21:10 akcja z a cała dziwna, wychylenie na rampe w miarę ale później wcelowanie się że schodów na wyskok dziwne i te strzały za wczesne

22:15 fajnie polecam dodatkowo 1/2 widać jak celownik przeskoczył

23:45 zatrzymuje aż się szybciej niż widzisz i frag na ct

24:30 kunszt wh + szejk przy hs

24:45 dziwny szejk przy hs

25:15 znowu dziwne szejki do tego strzały całe full auto uciekło po chwili wchodzi wszystko w ciało 

Jak ktoś nie ma jeszcze pewności to oglądać dalej mi się nie chce 

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie za bardzo wiem czemu czepiasz się mojego move'mentu, mam biegać z bronią w ręku? mam vip'a więc mogę skakać tyle ile chcę, moja ranga to lem dla twojej świadomości więc nie gram jak byle goldzik czy tam silver, ponad 6k godzin w cs go admina miałem wiele razy na serwerach. Zaczeli płakać w enemy bo dostawali ode mnie wp****ol zrobiłem ace i odrazu banik leci... Nie po to kupowałem vip'a żeby teraz jakiś admin dał mi bana... Doszukujesz się na siłę żeby się wybronić, wiesz co to jest opóźnienie w demku? To jest śmieszne ja tego tak nie zostawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10:40 -b 

11:40 +B

14:05 +/- b moze i za szybki ale zwyczajny

15:20 no na pewno nie sluch +B

16:10 -b

17:45 -b 

18:20 XD +B

18:50 powtorka a szybszej akcji w 16:10 moze ma w nawyku biegac zeby pasc z nozem

19:10 +B

19:45 -b

22:15 +B

ogolnie reszta akcji podpada mi pod wh + jakis wspomagacz celowania. Te glowy z latwoscia wchodza. A z racji na to , ze demka ogladam w -1/2x zostawiam bana i zamykam temat .Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...