Skocz do zawartości
Mariola

 zamknięty Odwołanie od ostrzeżenia

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Mariola
Ilość odpracowywanych punktów:0 (jest to ostrzeżenie)
Reklamy/Premium:brak
Wyjaśnienie: Dostałam ostrzeżenie za spam od @~Czarna~ ze względu na to,iż mogłam pomóc z uchwyceniem oszusta.Ostrzeżenie dotyczy pkt regulaminu Posty-1 punkt regulaminu.
Treść ostrzeżenia: Odwołanie nie tyczy się Ciebie.

Odnośnie ostrzeżenia.Nie zgadzam się z tą treścią. Zgłoszenie zostało zgłoszone przez ze mnie,wiec tyczyło się po części mojej osoby.
Po za tym mogłam przedstawić dowody modyfikowania SS.ów przez oskarżonego.Widziałam już taką sytuacje na innej sieci i przez ten drobny szczegół dany gracz nie otrzymał UB.
Proszę o dowołanie ostrzeżenia i dziękuję. 

Ps.Jest mi przykro ,że za pomoc zostałam ukarana :( 
 

Edytowane przez Mariola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgłoszenie zostało przez Ciebie ROZPATRZONE przez czatboxa, i tu Twoja rola się kończy, tamten temat to dział tylko i wyłącznie ludzi z UBT, i osób z rangami wyżej jak s@ h@, również tych którzy wnoszą coś dodatkowego w temat, choćby nowe demko z rozpiską, to akceptowalne. To co tam dodałaś UBT już dawno widziało, BO OD TEGO SĄ, TY NIE! Jak najbardziej rozumiem, że chciałaś dobrze, ale to nie Twoja działka, nikt Cie nawet nie ukarał warnem, tylko upomnieniem.

 Złóż podanie do UBT wtedy możesz się tam udzielać, o ile OP zaakceptuje.

@~Czarna~ Tłumacz się, choć nie wiem już z czego. Oznaczam Cie bo tak trzeba!

@aquaxa bo jest ponad mną musi wiedzieć co ta zła OP sieci zrobiła :peepowtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Zakaz wypowiadania się w dziale UnbanTeam(Odwołania, Screenshoty etc), oraz Skargach i problemach, jeżeli temat nas nie dotyczy. "

Linki z regulaminem forum i prośba o zapoznanie się z nim przy ostrzeżeniu nie są na ozdobę. Wystarczyło go przeczytać żeby teraz x osób nie miało dodatkowej robotę bo komuś czegoś się nie chciało. 

PS A mi nie jest bo to nie moja wina, że nie potraficie czytać a jak już przeczytacie to bez grama zrozumienia tego co się przeczytało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@~Czarna~  Nie zauważyłam działu w jakim był post,przyznaje się do mojego błędu  I za to przepraszam.  Przecież technik bądź Administracja wyższa może zabrać uprawnienia zwykłym użytkowników do Odpowiedzi w tym dziale i zostawić ją wyłącznie rangą wyższym . Nie mam pretensji do "Upomnienia"   Tylko napisałam odwołanie.  Każdy ma prawo popełniać błędy "Człowiek nie robot by wszystko robił idealnie" 

Ps.Nie mam ci za złe,Może nie dojrzałam ze zmęczenia.Wszystko jest możliwe.Trochę więcej Empatii  (Nie mam na celu urażenia) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic się wielkiego nie stało. To nie warn a ostrzeżenie. Na drugi raz będziesz wiedziała a według naszych regulaminów musieliśmy dać za takie coś ostrzeżenie bo tak to pisane regulaminów itp nie miało by sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...