Skocz do zawartości
Vosik

Klubu Sportowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zapytać was jakiemu klubowi kibicujecie i dlaczego  można rozpisać w następujący sposób :

1. Ile lat kibicujecie 

2. Jaki klub '' Ale to oczywiste :D''

3. Ulubiony piłkarz 

4. Jakiego meczu nie możesz się doczekać 

ps: Możecie też rozpisać się na jaki mecz czekacie wiadomo jakie są warunku  i niektórym ciężko żyć bez piłki.

 

Ja zacznę :

Jestem kibicem FC Barcelony od 10 lat  a ulubiony piłkarz to jak ktoś kojarzy ten klub to może okazać się oczywiste chociaż osoby starsze  pamiętają starą gwardie ja  zacząłem interesować się piłką w erze Messiego i Ronaldo chociaż nie przepadam za tym 2 chociaż go szanuje. Może ktoś z was też gra w jakiś klubie i chce się podzielić jak na ten moment wygląda sytuacja w klubach itd. Zapraszam do komentowania każda odp bd lajkowana. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak cos w moim temacie zawitało na internety chętnie sie wypowiem. :p

1. Kolo 14-15 lat będzie. Chociaż moj pierwszy mecz byl chwile później. Jak dobrze pamiętam byl to mecz z Zagłębiem Lubin, albo ŁKS Łódź... Troche czasu minęło xD

2. Górnik Zabrze oczywiście. Prosty wybór z klubów dwóch, tylko Górnik j.... ru..

3. Mogloby byc wielu... Nie koniecznie piłkarz Górnika. Ale jakby tego sie trzymać To Prejuce Nakoulma, taki murzynek z Burkina Faso, wspaniałe poczucie humoru :)

 

4. Pierwszego który będzie po tym wirusie. Brak Górnika malo radości.. 

Gooorniku nasz Kochamy Cie, będziemy z Toba i na dobre i na złe! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...