Skocz do zawartości
SouthKiller

Klasa Elektryk

Rekomendowane odpowiedzi

Pioruny w klasie elektryk biją na full Inta 50 dmg. natomiast bez inta 40. Jest to albo zbugowane, lub mega zaniżone, dla porównania strzały z rakiet potrafią zadać ponad 130 dmg. Jaki jest sens marnować na inta tyle punktów skoro to nie robi praktycznie żadnej różnicy? Proszę o dopracowanie tej klasy i zwiększenie obrażeń.

Edytowane przez SouthKiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z doświadczenia wiem że jak wchodzi nowy gracz to np takie rakiety zabijają na raz czyli albo zrobić równo umiejętności  albo z 60 bo 90 to prawie całe hp u niektórych .

@JugoL^^ Tak masz rację mój błąd ale ja chociaż gram na tym serwerze i wiem o co chodzi a  ty niby tydzień temu wbiłeś i się wypowiadasz typowe nabijanie postów :) 

Edytowane przez Vosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Vosik nie spamuj masz opcję "edytuj"

Dobra to teraz do rzeczy co do tych piorunów to nie wiem po ile biją bo nigdy nie dobiłem max inty itd ale to prawda chyba tydzien temu wbilem na 200 i pioruny jakos tak bily

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam jeszcze tylko że przy strzale z pioruna nigdy nie pisze ile zadało się obrażeń. Przez co trzeba prosić drugiego gracza ile mu się odebrało. Przy rakietach ilość zadanych obrażeń zawsze wyskakuje. 

Edytowane przez SouthKiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...