Skocz do zawartości
kyrE

 zamknięty Szpieg

Rekomendowane odpowiedzi

Moją propozycją jest dodanie nowej klasy na serwer w postaci Szpiega. Klasa ta miała by przebranie wroga oraz 1/3 bądź 1/5 na zrespienie się u wroga na początku rundy.

Bronie do uzgodnienia przez administrację, ja osobiście proponuję ak-47 i glocka. Wraz z tą klasą można także dodać perk "Tajemnica szpiega"  który dawałby szansę na resp u wroga z szansą 1/4.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, typ napisał:

Już jest Tajemnica Specnaza (Legendarny). Klasa słaba w i raczej mało kto by nią grał.

Czy ja wiem czy taka słaba. Respiąc się u wroga można zrobić całkiem fajne zamieszanie a jeszcze z jakimś dobrym perkiem. A jeżeli klasa serio byłaby słaba zawsze można ją ulepszyć. Osobiście sam bym tą klasą grał gdyby kapitan mi się skończył. Co do tego perku "Tajemnica Specnaza" nie słyszałem.

A nawet jeżeli klasa nie cieszyłaby się zainteresowanie, to może sobie tak istnieć chociażby do uatrakcyjnienia rozgrywki, w końcu jest wiele klas które nie są najpopularniejsze, ale znajdzie się ktoś kto nimi zagra. 

2 godziny temu, Vosik napisał:

Co do samej klasy pomysł nie jest zły  , ale ten perk musiałby być raczej Legendarny bo tak by dużo graczy mogło go łatwo zdobyć. 

Jak najbardziej. Sam uważam, że jest strasznie mało legendarnych perków a duzo tych zwykłych, które nadawałyby się legendarne (Typu kamuflaż itp)

Edytowane przez kyrE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...