Skocz do zawartości
F4N4TYK

 zamknięty Dziwne..

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2020-04-30
Nick gracza: [IP] 12: 'JugoL^^' (CT)   -- 78.99.50.135:27005 [STEAM_0:0:2159525
Dowody:  demko: https://www40.zippyshare.com/v/P6VJ4tb1/file.html   ss: https://www40.zippyshare.com/v/P6VJ4tb1/file.html
Świadkowie: nie potrzebni 
Uzasadnienie: Witam! Czemu wczoraj jak się sprawdzało amx_bansa to na nicku  gracza "JugoL^^" widniał ban za nie wstawione ssy (Aktywny Ban) , a dzisiaj jak sprawdzałem bansa to już ma Go jako ban wygasły. Po drugie przeglądając skargi natknąłem się na taką o to skargę , gdzie Bezzi pisze 14 kwietnia , że Jugol gra na Ab , z tego co wiem to na wstawienie ss^ów jest czas 24 godziny , to jakim cudem mu się te ss^y anulowały , może ktoś to wyjaśnić ??? Jakim cudem gracz który nie wstawił ss^ów może dalej grać ?  Nie wiem może to błąd Bansa , ale jeszcze wczoraj ten ban był w rubryce Aktywne Bany , bo trochę to jest dziwne że wczoraj miał Aktywnego a już dzisiaj ma Wygasłego Bana ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O boże kolego to już jest wyjaśnione z @aquax i @Bezzi co ty sie mnie tak gosciu uczepiłeś co? W ogóle roztrząsasz temat, który cię nie dotyczy więc wielkie XD. Jak dla mnie temat do zamknięcia!

@Bezzi Jak on małą drobnostkę zobaczy na moją niekorzyść to odrazu skarga itp.

@Bezzi Możesz to już zamknąć?

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Faktycznie Jugol dostał perma za Aktywnego Bana, ale sprawa została wyjaśniona na PW. Został zdjęty ban na SID, lecz o banie na NS ktoś zapomniał, który też powinien być od razu odhaczony.

41 minut temu, JugoL^^ napisał:

W ogóle roztrząsasz temat, który cię nie dotyczy więc wielkie XD. Jak dla mnie temat do zamknięcia!

Nie przesadzaj, dotyczy tak jak każdego innego, gracz prawidłowo zauważył pewną niedogodność związaną z Twoim UB :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...