Skocz do zawartości
Adi

 zamknięty Admin Jasiek - COD200

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 01/05/2020 
Nick gracza: Jasiek
Dowody: http://ehltv.hltv.org.pl/srv23580/HLTV-2005012121-de_rats_1337.dem.zip
Świadkowie: Cały serwer
Uzasadnienie: Otóż admin Jasiek dwukrotnie postawił sentry guna który mial zasięg na bombsite, na demku minuta 12 oraz 18, admin powinien być wzorem i znać regulamin na wylot. Pare dni temu gdy inny admin zrobił podobnie, zrozumiał swój błąd i dał sobie upomnienie na @@, gdy jasiek nic sobie z tego nie zrobił. Już nie mówiąc o wyrzucaniu ludzi z serwera z powodem blok slota gdy nawet serwer nie jest w połowie pełny, gdy sa w grze, oraz nie sa afk co ma miejsce na przykład w 4 minucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak Owszem Pierwszy raz postawiłem do czego napisalem na @@ ze to moj blad po czym Ty napisales "O ktos tu regulaminu nie zna" 

A Drugi raz chcialem dac toxic i wszedl Mi sentry po chwili gdy Mi wszedl wyszedlem z Serwera ;) 

A skąd Ty taki pewny ze Ja wywalam z takim powodem ? 

Gosciu weź sie za gre a nie za mówienie innym co maja robić,to nie pierwszy twój raz.

Jak jestes taki doinformowany to zloz podanie na admina i sie zajmuj serwerem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, Jasiek napisał:

Tak Owszem Pierwszy raz postawiłem do czego napisalem na @@ ze to moj blad po czym Ty napisales "O ktos tu regulaminu nie zna" 

Nie napisałeś na @@ lecz na normalnym sayu czego nie miałem prawa widzieć ponieważ byleś martwy a ja żywy. Ja napisałem to na u@.

7 godzin temu, Jasiek napisał:

A skąd Ty taki pewny ze Ja wywalam z takim powodem ? 

Tylko Ty byleś na serwerze z administracji, no chyba ze ktoś wywalił nie będąc na serwerze poprzez konsole lub ktoś na NS z administracji, w takim razie przepraszam.

7 godzin temu, Jasiek napisał:

A Drugi raz chcialem dac toxic i wszedl Mi sentry po chwili gdy Mi wszedl wyszedlem z Serwera ;)

Patrząc na demko w dziwnym miejscu chciałeś dać toxica, napisałem na u@ ze leci skarga, po czym wyszedłeś.

7 godzin temu, Jasiek napisał:

Gosciu weź sie za gre a nie za mówienie innym co maja robić,to nie pierwszy twój raz.

Jeżeli mówienie innym co maja robić uważasz za zgłaszanie ludzi łamiących regulamin to przepraszam, jeżeli jest inaczej pokaz bo nie kojarzę sytuacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ojejku czego oczekujesz?

Nie chcę Mi się tłumaczyć przed gimbami którzy teraz przed kompem siedzą ...

Więc jak coś to konfidenc dalej ... 

 

Nie jestem konfiturka ;)

Z fartem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrozumiałe jest to, że każdy popełnia błędy do czego admin sie przyznał. 

Tylko, że.. 

8 godzin temu, Jasiek napisał:

Nie chcę Mi się tłumaczyć przed gimbami którzy teraz przed kompem siedzą ...

Więc jak coś to konfidenc dalej ... 

 

Nie jestem konfiturka ;)

Po co to? Już mogłeś dać sobie na spokój z tymi tekstami. Skoro gracz napisał skargę to widać miał ku temu powód. Normalne jest, że skoro WY admini banujecie za takie przewinienia to gracz chce aby każdy był równo traktowany. Na serwerze nie ma żadnego podziału admin lepszy gracz gorszy wbij to sobie do głowy. 

8 godzin temu, Jasiek napisał:

Nie chcę Mi się tłumaczyć przed gimbami którzy teraz przed kompem siedzą ...

Więc jak coś to konfidenc dalej ... 

Gdyby nie te teksty to bym pomyślał, że "Okey admin sie przyznał widać potrafi przyjąć swój błąd na klate" i to jest okey. Lecz musiałeś dodać te durne teksty, no musiałeś i już wiem jakie z Ciebie ziółko ^^ Przypomne Ci, że jeszcze dość nie dawno Ty sam byłeś takim "gimbem", masz 23 lata jak napisałeś w podaniu, a wcale na to nie wskazuje, sądząc po tym co piszesz w strone gracza. Oh mam 23 lata on ma 15 co za gimbus skarge na mnie pisze. Serio Panie adminie? 

+1 w dziale, za te SG bym jeszcze odpuścił, ale nie za sposób jaki podchodzisz do tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...