Skocz do zawartości
T3XA

 odrzucone Podanie na Administratora TS3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Trexen
Wiek:21
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:[Tak byłem Technikiem na wielu dużych serwerach TS3 więcej informacji pw]
Posiadasz mikrofon?:Tak
Dlaczego własnie Ty?:Jestem bardzo aktywną osobą mogę pomóc innym użytkownikom , zarejestrować ich , stworzyć kanał , czy rozwiązać inny problem. Jestem osobą spokojną  jak i miłą. Każdemu służę pomocą bez wyjątku. Uważam iż jestem osobą bezkonfliktową, bezstronna nigdy nie było ze mną jakich kol wiek problemów. Jestem osobą bardzo odpowiedzialną więc myślę że spokojnie możecie mi zaufać. Kolejnym powodem dla którego jestem dobrą osoba na to stanowisko jest moja umiejętność rozmowy z wszelakimi trollami lub osobami używającymi modulatora.Chciałbym spróbować swoich sił jako Administrator na waszej sieci.Zawszę bardzo chętnie udzielam pomocy drugiej osobie.Mam bardzo dużo wolnego czasu który mogę w pełni poświęcić na rozwój.PS:Przed wczoraj złożyłem nowy komputer i mam nowe unique id na ts.Jeśli będzie potrzeba moge dokładać się do opłacania ts.Pozdrawiam życzę miłego dnia
Staż na sieci:Misiąc
Co wprowadzisz na naszego Ts? Mam zamiar wprowadzić różne eventy w formule rozrywki.
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co):Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

Kim Ty jesteś? xD

Nie spełniasz wymagań

Pierwszy raz Cię widzę na forum, na tsie w ogóle Cię nie widziałem.

Jedyne plus to są takie, że ładnie się rozpisałeś oraz doświadczenie :)

Pozdro! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No kolego trochę porwałeś się z tym podaniem - Jestem na NIE, nie spełniasz nawet wymagań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...