Skocz do zawartości
F4N4TYK

 zamknięty Za jedno banuje a za drugie nie xD

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2020-05-06 
Nick gracza:  [IP] 8: 'Smiercionosny' (CT)   -- 78.99.147.78:27005 [STEAM_0:0:3285807]
Dowody:  czas na demku od : 10:00:00  http://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2005061235-fy_pool_day.dem.zip
Świadkowie: nie potrzebni 
Uzasadnienie:  Witam! Piszę tą skargę , ponieważ dostałem od Pana "admina" bana za fleshe okej może i swoich oślepiałem bo mała mapa , ale skarga się tego nie tyczy , chodzi mi o to że ja dostałem bana ale czemu np. taki Kryssa nie dostał bana za rakiety przed 7 sekundami czy Muminek , tylko mają jakieś ciche przyzwolenie na puszczanie rakiet przed czasem , zaraz się zacznie że nie ma kolesiostwa na serwie xD no właśnie widać skoro jedni dostają bana a drudzy mogą wszystko. Proszę o rozpatrzenie skargi xD  Gracze nawet ostrzeżenia nie dostali xD a i jeszcze jedno niech mi admin  w regulaminie pokaże jak On to stwierdził "że to co jest napisane w regulaminie tyczy się tylko dużych map" to były słowa admina xD to czyli według admina na małych mapach nie obowiązuje regulamin? To w takim razie za co dostałem bana xD? skoro na małych mapach regulamin nie obowiązuje xD ? 

Tylko wczoraj np. Admin JakoB dobrze na mapie aleksandra stwierdził iż nie będzie mi bana dawał, ponieważ  rzucam przeciwnikowi flesha ja byłem w tt i rzucałem przez bramę na respa Ct , tak samo tutaj rzucałem fleshe na resp przeciwnika.... tylko zawsze to jest wina rzucającego a nie tego że wy raszujecie na oślep... nie wiem po co są te fleshe jeszcze w tej grze skoro ich używać nie można xD 

Druga sprawa gdzie mam bany za kulturę ??? Ja sobie takich banów nie przypominam bym dostawał ? 

I nie mówcie że na serwerze nie ma kolesiostwa skoro takie sytuacje mają miejsce na serwerze (tylko tu to przytoczę)  

 

Dodam , iż podajże na mapie fy_snow któryś admin dał komunikat typu "rakiety i ks używamy dopiero po upływie 7s" to jak to jest to już nie wiem , u jednego admina można używać rakiet dopiero po 7 s a u drugiego nie obowiązuje ta zasada ??? 

 

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mówiłem ci że na małych mapach nie obowiązuje zasada 7s a nie że caly regulamin.... Kolejna rzecz wczoraj jak grałem z tb co chwile specjalnie mnie oślepiałeś ale dałem ci upomnienie a dziś znowu to robiłeś i dostałeś tylko na 5 minut .....

Masz na swoim koncie już 13 banów  przeważnie za oślepianie swoich i braku kultury .

Nikt nie ma cichych przyzwoleń jak zdaży im sie złamać regulamin to dostają ostrzeżenie i drugi raz go nie łamią wieć nie ściemniaj mi tutaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz tu wycinek z regulaminu

Nie strzelamy z bfg,błyskawic,rakiet,airstrike,predator missle,awp,scoutna resp wroga na mapach de_eldorado,de_ratts_1337,cs Max,de_dust2002 oraz cs_estate,de_alexandra przez pierwsze 7 sekund rundy. (BAN 30Min)

Edytowane przez Smiercionosny321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mysle , ze w tym przypadku konsekwencje do admina (lub ich brak) wyciagac moga s@ lub wyzsza administracja . Takze poczekamy co @Bezzi wymysli w tej sytuacji. 
Lub ktos z wyzszej administracji sie do tego odniesie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właściwie to co Muminek robi na serwerze, niektórzy obecni powinni wiedzieć, ze ten gracz miał u nas perma. Nie, nie wykupił UB. 

Powodem było sianie fermentu na serwerze, a Pan sobie nadal gra i dalej ten ferment sieje. Dlaczego admini nie reagujecie, wam trzeba robić karteczki z notatnika i na czoło przyklejać, że za każym razem musze Wam przypominać kto może grać kto nie. 

Dodam jeszcze, że kultura na 400 to istna patologia, patrząc w logi mam ochote zbanować pól serwera w tym adminów. Lepiej sie pilnujcie będę sprawdzał logi każdego dnia. 

@Smiercionosny321

Bez ostrzeżenia, tym razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...