Skocz do zawartości

Podanie quantix


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: quantix
Wiek: 33
Doświadczenie (w byciu adminem): brak.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 2
Staż w CS-sie: 12 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Gram długo i sporo, ostatnio wiekszość czasu na tym serwerze, mam wykupionego VIPA na tym serwerze od ponad roku, często jestem gdy nie ma adminów i mógłbym pomóc.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-3 godzinny.
Kontakt: [email protected]
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/quantix/80.72.43.106:27027/

Edytowane przez gajun5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Twoja wypowiedź nie jest jasna @gajun5 

"Doświadczenie (w byciu adminem): lacznie 5 lat, nigdy serwery zwiazane z grami."

Nigdy serwery związane z grami więc z czym? Chodzi nam tu o doświadczenie w byciu adminem na jakimkolwiek serwerze cs 1.6 ?   Proszę sprecyzować wypowiedź edytując post, masz 24h.

 

A tu Twoje GT https://cache.gametracker.com/player/quantix/80.72.43.106:27027/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest następująca:

Po pierwsze, w momencie złożenia podania rozsądnie byłoby "nabić" statystykę codzienną grą. Natomiast na GT są wielkie luki. Dlatego nieprawdą jest, że poświęcany dzienny czas to 1-3 h. 

Po drugie, jest to kolejna osoba, której nie słyszę i której nie widzę na "Y". Wiem, że nie każdy jest tak charakterystyczny i zauważalny jak @PYSKACZ, ale zwrócenie na siebie uwagi byłoby ok.

Po trzecie, cenię za szczerość, ale brak doświadczenia w byciu adminem i pisanie podania na najlepszym PL serwerze cs 1.6? ;P Hmmm...

 

Poza tym, zwrócę uwagę na tego usera w trackie gry. Co nie zmienia faktu, że :czarna: i :cookieteaseplz:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Name Kminie trochę ;)
Ale jak koledzy piszą wyżej
- mikro bo nie pamiętam na pewno
-pi razy drzwi cie widuje "chyba ze mnie nie ma"

+/- Gt zawsze można nadrobić,poprawić
Graj częściej z rana/wieczorem  w wolnych chwilach a Bedę na "+"
Na chwilę obecną jestem na "NIE"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, gdzie z takim GT pod admina. Znam Cie z serwera jedynie z nicku, jakoś nigdy nie widziałem abyś cokolwiek sie udzielał. Nie widziałem kszty żadnego zgłoszenia, ogólnie to mnie dziwi, że napisałeś podanie nie spełniając podstaw admina. 

Tak czy siak, powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie. Popracuj nad GT bo więcej Cię nie ma niż jesteś. A jak już jesteś to nie udzielasz się nic a nic albo na tyle mało, że ciężko nawet skojarzyć. Zapraszam za jakiś czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...