Skocz do zawartości
N0steR

Niemożność wejscia na serwer

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie, menu serwerów nie widzi COD 400, nie pomaga wejscie przez konsole i connect, nie pomagaja resety i wylaczanie steama, CS i kompa... 

 

Ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@N0steR Mieszkasz za granica czy Pl? bo już wiele osob miało z tym problem. Z tego co czytałem wiele razy ze to operator moze blokować polaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


19 minut temu, Majkel napisał:

@N0steR Mieszkasz za granica czy Pl? bo już wiele osob miało z tym problem. Z tego co czytałem wiele razy ze to operator moze blokować polaczenia.

Mieszkam w Polsce, zawsze normalnie wchodzilem na serwer a nawet gdy nie bylo go w menu wystarczylo wejsc przez connect albo zresetowac steama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, N0steR napisał:

Mieszkam w Polsce, zawsze normalnie wchodzilem na serwer a nawet gdy nie bylo go w menu wystarczylo wejsc przez connect albo zresetowac steama

Spróbuj zresetować router może to pomoże. A jak nie to cos operator/hosting winny bo przeważnie to po czasie po prostu pojawia sie server w liscie. Nie 1 masz ten problem wiec pewnie musisz poczekać. Inne serwery widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@N0steR Ja wchodziłem  na inny serwer na chwilę i potem na cod 400 i mi działało.

@N0steR Ja bym ci radził poprawić swoją aktywność bo lada dzień mogą cie zdegradować nie byłeś chyba podajże półtora tygodnia lub dwa. Mogłeś napisać o urlop.

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja chwilowo mam strasznie malo czasu na jakiekolwiek siedzenie przed komputerem dlatego moja aktywnosc jest niestety taka a nie inna, bardzo prosze o wyrozumialosc. Nie rezygnuje z funkcji admina bo wiem ze na dniach wszystko wroci do normy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...