Skocz do zawartości
PYSKACZ

 odrzucone PYSKATY PODANIE NA ADMINA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:P.Y.S.K.A.T.Y (MLW)
Wiek:21
Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem raz na serwerze i chwalili sobie :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10):6
Staż w CS-sie:12 lat
Steam / NonSteam:Steam
Dlaczego Ty:Ponieważ jestem osobą przez większość graczy lubianą i bezkonfliktową a tak poza tym chciał bym pomóc ogarniać serwer
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:tak 2h
Kontakt:Steam
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/P.Y.S.K.A.T.Y (MLW)/80.72.43.106:27027/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przesłanki dodatnie:

- osoba charakterystyczna, zaznacza swoją obecność niezamykającą się buzią

- gra na serwerze od dawna dlatego też jest niewiele osób, które go nie kojarzą

- strzela w miarę dobrze

- dużo czasu poświęca grze

- żartowniś

 

Przesłanki ujemne:

- zaznacza swoją obecność niezamykającą się buzią ;p

- KULTURA, ale... Młody jest, da się go wyprostować

 

Moim zdaniem można dać mu szansę. A jeżeli nie będzie stosować się do obowiązujących zasad oraz słabo wypadnie na okresie próbnym, to uprawnienia można odebrać. I permanentnie zakazać składania podań ;) 

Edytowane przez JanNineNineOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+Wiek

+Steam

+Gt

+Micro 

+Staż na serwie i uporczywość ;)

-Kultura na serwerze, choć ostatnio zauważyłem poprawę (nieznaczną) ;)

Reasumując od Dariusza masz tak.

Ja dałbym Ci szansę, w razie problemów przecież zawsze można flagi zdjąć …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podejrzewam , że moja wypowiedz będzie kontrowersyjna.

Piszecie cały czas o kulturze wydaje mi się ,że przeklniecie bo coś nie wyszło nie jest brakiem kultury, jak jest w przypadku Pyskatego. Nie wiem czy inni gracze zgłaszają ,że np. Pyskaty przeklina bo jeśli nie, to nikomu to nie przeszkadza a jest to po prostu wykazywanie się niczym po stronie administratorów. Im więcej administratorów,  tym większa pomoc graczy chyba ,że dla kogoś admin jest bycie KIMŚ WIELKIM i władza uderza do głowy, więc jeśli palma nie odwali  to PYSKATEGO flaga się przyda.

Największym plusem jest jego komunikatywność z graczami także powodzenia w pozytywnym rozpatrzeniu podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@zyga16 

za zwykła kurłę nikt nikogo raczej nie zbanuje tutaj pozwolę sobie przytoczyć regulamin:

Cytat

- obrażania graczy 
- nadmiernego przeklinania 

Dla przykładu :

- kurła ale ten lopez mnie zabił na longu... ( jest ok)

- kurła ale ten śmieć lopez mnie zabił na longu ... ( tu już nie jest ok)

pierwsze to zwykłe przekleństwo pod wpływem emocji a drugie to wyzywanie i obrażanie graczy.

Chyba nie chciał byś ciągle być wyzywany na serwerze no już nie powiem od jakich....(nie będę wam podpowiadał) co @PYSKACZ dosyć często robił wcześniej co 3 jego wypowiedź na serwerze obrażała innych graczy za co dostawał kicki i bany (dziwie się że perma się nie dorobił).

Reasumując i przechodząc do sedna sprawy czyli podania:

+GT

+Mikro

+Znaczna poprawa kultury na serwerze; od dawna nie zwyzywał nikogo i mam nadzieję ze tak już zostanie.

Jestem za okresem próbnym. Pozdrawiam i widzimy się na longu. ciach ciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem bardziej na nie, niż za okresem próbnym (no ale szanse warto dać), głównym powodem jest właśnie Twoja kultura, zdążyłeś mnie wyzwać tylko dlatego, że Cie zabijałem, oburzony wychodziłeś z serwera. Jest wiele sytuacji, bo ktoś Cie zablokuje, bo ktoś coś powie nie tak, co zrobisz jak dostaniesz admina, zbanujesz takiego gracza?:p

9 godzin temu, zyga16 napisał:

Piszecie cały czas o kulturze wydaje mi się ,że przeklniecie bo coś nie wyszło nie jest brakiem kultury, jak jest w przypadku Pyskatego. Nie wiem czy inni gracze zgłaszają ,że np. Pyskaty przeklina bo jeśli nie, to nikomu to nie przeszkadza a jest to po prostu wykazywanie się niczym po stronie administratorów. Im więcej administratorów,  tym większa pomoc graczy chyba ,że dla kogoś admin jest bycie KIMŚ WIELKIM i władza uderza do głowy, więc jeśli palma nie odwali  to PYSKATEGO flaga się przyda.

Największym plusem jest jego komunikatywność z graczami także powodzenia w pozytywnym rozpatrzeniu podania.

Jesteś ostatnią osobą, która powinna dawać rady na temat kultury :) 

Admini tak samo przeklinają, co w tym nadzwyczajnego, jak słusznie zauważył lopez powiedzieć kur.wa a wyzwać od kurw to różnica. 

Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to wariacie opinia moja ;>
+Gt
+wiek
+/- nie denerwuj sie aż tak szybko ;P
Dobry chłopak a ze ma jezor długi to jak i każdy nie ma świętych  na tym serwie
Ja  dał bym szanse niech spróbuje sil w ogarnianiu serwera.Na marginesie "nie nadużywać AMX" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, sypkilopez napisał:

@zyga16

 

...Chyba nie chciał byś ciągle być wyzywany na serwerze no już nie powiem od jakich....(nie będę wam podpowiadał) co @PYSKACZ dosyć często robił wcześniej co 3 jego wypowiedź na serwerze obrażała innych graczy za co dostawał kicki i bany (dziwie się że perma się nie dorobił).

@sypkilopez

nie mam z tym problemu nie pozostaje dłużny :)

@Bezzi

" Jesteś ostatnią osobą, która powinna dawać rady na temat kultury :)  "

Co ja nie mam głosu ? Więcej spędzam na serwerze czasu myślę od Ciebie i mam prawo się wypowiedzieć czy człowiek mi pasuje czy nie. Jeśli myślisz ,że jestem człowiek który pod sklepem stoi i pije browara i klnie (człowiek z marginesu społecznego) to się zupełnie myślisz więc mam takie samo prawo głosu jak inni :)

To jak ja się zachowuje to jest moja sprawa na pewno nikt nie będzie mnie uczył jakiś regulaminem w grze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak, o tyle co kultury można się nauczyć to z pajacowaniem jest troszkę gorzej, bo charakter masz już wypracowany przez lata. Komunikacji i aktywności Ci nie brakuje, ale czy to jest czynnik, który automatycznie czyni Cię dobrym kandydatem? Według mnie wystarczy byś powstrzymał trochę język od nadmiernego gderania, wyzywania i przeklinania a myślę, że nie będzie przeciwwskazań aby dać Ci to tak. Aktualnie jestem bardziej na nie, ale to tylko do momentu poprawy i pokazania, że zależy Ci na dłuższą metę a nie na krótki bieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To, że każdy na serwerze Cię zna, jesteś komunikatywny i z większością masz dobry kontakt to w zasadzie żaden powód żeby startować na to stanowisko. Do tego odnoszę wrażenie, że Tobie zależy na samej randze a nie na chęci pomocy reszcie administracji bo póki co w koło robisz nam pod górkę i sobie przy okazji. Gdyby było inaczej to spiąłbyś pośladki i ogarnął się nawet w miesiąc a może nawet i mniej bo nad takimi rzeczami serio idzie zapanować. Pierwsze podanie złożyłeś w listopadzie. Praktycznie równo pół roku wałkujemy temat i kręcimy się w koło Twojego niewyparzonego jęzora, aczkolwiek minimalna poprawa jest. Co nie zmienia faktu, że to w dalszym ciągu za mało. Sama sympatia graczy więc tu nie wystarczy. Co więcej... czuję, że danie Ci szansy źle wpłynęłoby  na serwer ze względu na to, że po pierwsze jesteś mega porywczy i po drugie,  nie oszukujmy się, zdążyłeś się dorobić "koła wzajemnej adoracji"  i tylko mogę sobie wyobrazić co kolesiostwo robiłoby z nowymi graczami lub tymi, którzy dalej nie ogarniają mimo tego, że grają długo. 

Podsumowując. Jeśli faktycznie chcesz pomóc nam a nie w pewien sposób sobie to wiem, że dasz radę się ogarnąć i dopiero wtedy zapraszam z podaniem. NIE WCZEŚNIEJ.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...