Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Franio
Wiek:27
Doświadczenie (w byciu adminem):byl,jest i zawsze coś w głowie zostanie reszta do przypomnienia
Znajomość AMXX (W skali 1-10):hmm dajmy 6-7-5  Amx się zmienia i komendy
Staż w CS-sie:oj dlugo ;> zaczynalismy od 1.5 cs ;)
Steam / NonSteam:Steam
Dlaczego Ty:Powiem tak  mam dużo wolnego czasu gram codziennie i myślę ze tak pozostanie ,rano/wieczór,o północy Franio zawsze ku pomocy ;)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS zależy jak lezy ale ogólnie dużo ;)
Kontakt:Fb/Steam/Telefonik ;)
Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/franio/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak jest z niego taki mały wariat może udaje na serwerze przygłupa ale to w porządku koleś i myślę że w adminowaniu zachował by rozum :)

Na plus

-Ma dużo czasu co dzień na serwie

-Wiek

-Staż w byciu adminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

Sorki ze w poście  skoro tyle osób staruje o admina... to proszę o zamkniecie tego posta nie chce nikomu w drogę wchodzić.... .
Z Góry przepraszam za zamieszanie... nie chce z nikim  rewalizowac

Edytowane przez Franio i Gwiazda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przecież aktywność to Franio ma bardzo dobrą popatrzcie na GT powyżej 300H + tygodniowo i miesięcznie bardzo ładnie to wygląda więc widać, że gra. Podsumowując dobrze się z Tobą gra i żartuje :D poza tym dodatkowy admin zawsze się przyda bo czasem wbijają takie przygłupy, że głowa mała jestem na tak :)

 

W dodatku to już kolejne podanie więc widać, że chłopak się stara i mu zależy na posadzie.

Edytowane przez FranzMaurer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby wszytko spełnione, a mikro faktycznie używa, czasami jednak za dużo ;) Ja proponuje Franio, trochę mniej mówić i bardziej rozsądnie czasami dobierać słowa. Gdy opanujesz tą technikę, wtedy ponów podanko i będę na tak. W tym momencie jestem na nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE, już tłumaczę dlaczego.

 

Co prawda nie można się przyczepić do czasu spędzonego na serwerze, bo GT wygląda znakomicie i niektórzy gracze mogą pozazdrościć.

 

Wczorajsza sytuacja na serwerze [ wszedłeś i mówisz, że zmieniasz serwer, po czym dodajesz, że z tą szmatą czy ku*wą nie będziesz grał. Nie pamiętam którego słowa użyłeś ale to było jedno z tych dwóch ] . Nie wiem do kogo to było skierowane, ale takie zachowanie nie powinno mieć miejsca tym bardziej, że starasz się o admina.

 

Mało bywam na serwerze, ale gdy jestem za każdym razem słyszę jak używasz nadmiernie wulgaryzmów. ADMIN POWINIEN DAWAĆ PRZYKŁAD. Nikt nie jest doskonały, ale bez przesady. 

 

Pozdrawiam, PROSTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli to co napisał kolega wyżej jest prawdą ?.... 

Mam nadzieję, że nikt tu nie poczuje się urażony, ale chodzisz moim zdaniem w podobnej "wadze" co Pyskaty. Budzicie sympatię, poprawiacie ludziom humor, sam często się śmieje jak głupi do monitora po waszych tekstach, ale na adminów się kompletnie  nie nadajecie ?

Na nie. 

 

 

Edytowane przez PampasowieC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...