Skocz do zawartości
GRINGO

 zaakceptowane PODANIE - GRINGO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:GRINGO
                        
Wiek:26

Doświadczenie (w byciu adminem):
Żadne ,lecz wydaje mi się to na łatwe jak na moje możliwości, pomoc kolegów i czas który poświęcam na grę ,nawet starego konia da się nauczyć nowych sztuczek .

Znajomość AMXX (W skali 1-10):
Mocne 3 ,myślę że szybko się uczę , na szczęście mamy poradniki i w moment przyswoiłbym wiedzę odpowiednią i absolutną.

Staż w CS-sie:
10-15 lat za młodziaka grałem już w 2005 zaczynając od łączonego z HF 1.5 ,chwilę później przerzutka na 1.6 i tak zostało. 
(oczywiście podany czas ma przerwy dłuższe),lub krótsze spowodowane "życiem" ,więc m.in przez to jeszcze nie miałem styczności z zarządzaniem serwerem w tej postaci.

Steam / NonSteam:
http://steamcommunity.com/id/GRINGO_AMIGO94/

Dlaczego Ty:
Dobre pytanie ,myślę że najważniejszą odpowiedzią będzie to ,że gram o naprawdę zróżnicowanych porach,sami wiecie jak często.
(no ,a jak wiemy licho nie śpi nigdy...)

Po drugie primo uważam ,że mógłbym zaproponować zawsze parę rzeczy które ,by ułatwiły,bądź też poprawiły komfort i komunikację gry .

Po trzecie primo ,dzięki wspaniałym ludziom(w większości graczom na FFA MULTIHEAD) stałem się cierpliwy i bardziej wyrozumiały na pewne kwestie.
Jestem bardziej kontaktowy i staram się rozwiązywać konflikty niekoniecznie na swoją korzyść,nazwijmy to sprawiedliwością.
Mimo tego lubię ,oraz zdarza mi się w razie konieczności 'rzucić świeżym mięskiem' nie stosując tego do młodych adeptów rzecz jasna.
Myślę ,iż mam dobry kontakt z większością graczy i śmiało powiem że pilnuję porządku na serwerze jak coś się dzieje ,staram się uspokoić delikwentów ,bo po co dwie osoby mają się kłócić i przeszkadzać reszcie graczy ,a lubię ten serwer od dawna . First Seen: Feb 22, 2014 9:00 AM
Last Seen: Today 5:00 PM Szacuneczek !
 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:
To moja jedyna zmienna , jestem praktycznie codziennie ,min. 2-3h ,ale potrafię przez następny tydzień być do kilku grubych godzin dziennie jak mi na to życie i chęci pozwoli.

Kontakt:

http://steamcommunity.com/id/GRINGO_AMIGO94/
SNAPCHAT :Staś To Borys /stoborys

Link do GameTracker'a: 
https://www.gametracker.com/player/Gringo/80.72.40.110:27026/

Edytowane przez GRINGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy z nas kiedyś zaczynał swoją przygodę z adminowaniem, Ja Ci chętnie pomogę, reszta ekipy zresztą też , stały gracz, lubiany a takich nam potrzeba, każda para rąk do pomocy sie przyda, także  na TAK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAAK, jest to pozytywny chłop. Grający tutaj już trochu czasu, jest lubiany przez większość, jest kulturalny i potrafi załagodzić jakiś konflikt na serwie.. Doświadczenia nie ma ale myślę, że reszta adminów mu pomoże to wszystko ogarnąć i ideolo.

Pozdrawiam allegrowicza i nie banuj mnie tylko jak będę cię bił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gra na serwerze bardzo często, ma dobry kontakt z innymi graczami :) Zawsze jak coś sie działo zgłaszał na steam. Myślę, ze podstawy szybko ogarnie, oczywiście służę pomocą :) Jestem na TAK ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak, tak, tak! 

Bardzo często siedzi na serwerze, a jak dostanie admina to w końcu będzie mógł legalnie siedzieć na spect i jeść :D  Poza tym  jest to miła osoba, która ma dobry kontakt z innymi graczami i chętnie im pomaga ;) Przyda się osoba, która gra w cs'a o różnych godzinach, a taką osobą jest właśnie on!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...