Skocz do zawartości

PODANIE - GRINGO


GRINGO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:GRINGO
                        
Wiek:26

Doświadczenie (w byciu adminem):
Żadne ,lecz wydaje mi się to na łatwe jak na moje możliwości, pomoc kolegów i czas który poświęcam na grę ,nawet starego konia da się nauczyć nowych sztuczek .

Znajomość AMXX (W skali 1-10):
Mocne 3 ,myślę że szybko się uczę , na szczęście mamy poradniki i w moment przyswoiłbym wiedzę odpowiednią i absolutną.

Staż w CS-sie:
10-15 lat za młodziaka grałem już w 2005 zaczynając od łączonego z HF 1.5 ,chwilę później przerzutka na 1.6 i tak zostało. 
(oczywiście podany czas ma przerwy dłuższe),lub krótsze spowodowane "życiem" ,więc m.in przez to jeszcze nie miałem styczności z zarządzaniem serwerem w tej postaci.

Steam / NonSteam:
http://steamcommunity.com/id/GRINGO_AMIGO94/

Dlaczego Ty:
Dobre pytanie ,myślę że najważniejszą odpowiedzią będzie to ,że gram o naprawdę zróżnicowanych porach,sami wiecie jak często.
(no ,a jak wiemy licho nie śpi nigdy...)

Po drugie primo uważam ,że mógłbym zaproponować zawsze parę rzeczy które ,by ułatwiły,bądź też poprawiły komfort i komunikację gry .

Po trzecie primo ,dzięki wspaniałym ludziom(w większości graczom na FFA MULTIHEAD) stałem się cierpliwy i bardziej wyrozumiały na pewne kwestie.
Jestem bardziej kontaktowy i staram się rozwiązywać konflikty niekoniecznie na swoją korzyść,nazwijmy to sprawiedliwością.
Mimo tego lubię ,oraz zdarza mi się w razie konieczności 'rzucić świeżym mięskiem' nie stosując tego do młodych adeptów rzecz jasna.
Myślę ,iż mam dobry kontakt z większością graczy i śmiało powiem że pilnuję porządku na serwerze jak coś się dzieje ,staram się uspokoić delikwentów ,bo po co dwie osoby mają się kłócić i przeszkadzać reszcie graczy ,a lubię ten serwer od dawna . First Seen: Feb 22, 2014 9:00 AM
Last Seen: Today 5:00 PM Szacuneczek !
 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:
To moja jedyna zmienna , jestem praktycznie codziennie ,min. 2-3h ,ale potrafię przez następny tydzień być do kilku grubych godzin dziennie jak mi na to życie i chęci pozwoli.

Kontakt:

http://steamcommunity.com/id/GRINGO_AMIGO94/
SNAPCHAT :Staś To Borys /stoborys

Link do GameTracker'a: 
https://www.gametracker.com/player/Gringo/80.72.40.110:27026/

Edytowane przez GRINGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, tak! 

Bardzo często siedzi na serwerze, a jak dostanie admina to w końcu będzie mógł legalnie siedzieć na spect i jeść :D  Poza tym  jest to miła osoba, która ma dobry kontakt z innymi graczami i chętnie im pomaga ;) Przyda się osoba, która gra w cs'a o różnych godzinach, a taką osobą jest właśnie on!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...