Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: PePe 


Wiek: Można już powiedzieć, że 17 (a dokładniej za 4 dni).


Doświadczenie (w byciu adminem): Co tu dużo mówić :P Admina posiadałem na serwerach: JailBreak, BaseBuilder, deathrun, Aim vote HS, GunGame.


Znajomość AMXX (W skali 1-10): Próg wymagań na pewno spełniam :) 


Staż w CS-sie: Około 7-8 lat


Steam / NonSteam: Steam posiadam ale gram NS z racji, że na NS mam więcej fps i nie łapie tak zwanych "klatek".


Dlaczego Ty: Jak widać po GT dużo czasu spędzam na serwerze, są momenty gdy nie ma admina na serwerze, a co z tym idzie X gracze wykorzystują sytuację by łamać regulamin - obrażać graczy, rzucać HE na małych mapach/respa, nie wykonywać celi (To tylko część sytuacji jakie nie raz mają miejsce na serwerze). Czasami zdarzają się nawet cheatery, których nie ma kto poskromić, psują rozgrywkę przez co gracze wychodzą z serwera, bo nic nie mogą ugrać. Jestem bezkonfliktowy, nie daję się sprowokować. Staram się pomagać graczom jak tylko mogę. Mogę dodać jeszcze, że bym się przydał, oferuje kolejną parę rąk do pomocy. To tyle z mojej strony, pozdro :D


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie, czasami 2h (rzadko), przeważnie 5-10h jak mi się chce grać (a często mi się chce ;))


Kontakt: Forum, GG, na TS też mogę zawitać.


Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/PEPe/80.72.40.110:27027/

Edytowane przez Pe.Pe
Zmiana koloru :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...