Skocz do zawartości
Rudaaaa

 zamknięty Zwiększenie expa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, przychodzę z propozycją zwiększenia expa. Widzę, że przez ostatnie 3 dni praktycznie nikogo nie ma, przed resetem po południu serwer był przeważnie pełny, a teraz jest pusty. Moim zdaniem jest to właśnie wina szybkiego resetu (po około 3 tygodniach od wcześniejszego), zmniejszonego expa przy resecie i braku możliwości wpisania teraz "/freelvl". Mając 1 lvl nie zdziałamy wiele na graczy grających z nabojami (papierowe, platynowe, zakazane, legendarne)

@SadoS #URLOP Według mnie to tak szybki reset nie miał sensu, a nie /freelvl tuż po nim. Widziałam na chatboxie jak wypowiadają się na temat resetu osoby tylko i wyłącznie grające na premkach, którym najwidoczniej gracze grające orzełkiem (a było ich kilku) psuli staty.

Rozumiem, że macie również inne serwery do ogarnięcia, więc dlaczego dokładacie sobie roboty i zamiast poprawiać jakość gry oraz zdobywania graczy tylko to pogarszacie? Widoczne jest to po ilości graczy w ostatnich dniach na tym serwerze.

@Pe.Pe Oczywiście nie mam na myśli zwiększenia przesadnie expa, tylko trochę. Wystarczające byłoby 20%.

@MajkelO Po pierwsze to trochę kultury, a po drugie dlaczego jak nie grasz na serwerze to się wypowiadasz? Nie piszę tutaj o jakimś dużym zwiększaniu expa. Widzę. że w ogóle nie masz pojęcia o czym piszę i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałam wyraźnie, że gracze przed resetem byli, a teraz ich NIE MA i według mnie jest to właśnie wina zmniejszonego expa i braku możliwości wpisania "/freelvl". Teraz jeśli reset znowu będzie po 3 tygodniach to ludzie nie wiem czy plutonowego zdążą wbić. 

@Plosze ! To, że ludzie krzyczeli to też szło w Twoją stronę, bo to Ty m.in. chciałeś reset :)) Tylko dlaczego? Bolało Cię to, że ludzie biegają z orzełkami i nie dajesz rady?  A poza tym, czytaj ze zrozumieniem, napisałam tylko, żeby "TROCHĘ" zwiększyć expa, nie piszę tu, żeby jakoś hardkorowo tylko trochę, wiesz co to znaczy? 

@Swirusek Pewnie nie było by teraz tak szybkiego resetu gdyby nie gracze takie jak: Plosze, Marcineek i Angel, bo prosili się o niego. Dobrze pamiętam, że kiedyś gracze byli mimo, że exp był bardzo duży, a teraz prosząc tylko o to, by troszeczkę został zwiększony ludzie nie mogą znieść tej myśli. Grasz tutaj długo (z tego co wiem) i też pewnie wiesz jak serwer zaczął się zmieniać. Kiedy exp został zmniejszony, perki/ klasy zaczęły stopniowo znikać, więc też powinieneś wiedzieć dlaczego nowi gracze odchodzą z serwera, a zostają tylko Ci co grają dość długo na nim. Tak poza tym, tu nie chodzi o to ile resetów, bardziej chodzi o graczy, o tych nowych i jak i o starych, by było ich jak najwięcej (jak kiedyś).

@Swirusek Ja zaczynając grę 3 lata temu też widziałam, że był serwer full. Prawie cały serwer po 3 dniach to orzełki, nikt nie narzekał, że źle się gra. Później zaczęło się to psuć jak zmienił się opiekun (o ile dobrze pamiętam to najbardziej za kadencji Mamuta), więc z tym się w zupełności zgodzę, że serwer zaczął być robiony pod adminów, nie pod zwykłych graczy. Dlatego teraz też żałuję, że napisałam propozycję. Przecież i tak nie zwiększą tego expa, bo kogo obchodzi zdanie jakiegoś gracza, który nic nie wie i odejdzie po kilku dniach wkurzania się, że "6 osób gra na orzełku". ;) 

@Plosze ! Nie napisałam, że ból du*y tylko ogólnie ból i to ze znakiem zapytania. Jerem też ma 1/1, a orzełki były od zawsze, kiedyś cały serwer potrafił grać orzełkami i nie było problemu, a teraz nagle jest? Daj spokój... 

Ja wyraziłam swoje zdanie, Wy zrobicie co uważacie, ale nie patrzcie na opinię 2/3 graczy tylko wszystkich. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Rudaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic z tego nie będzie opiekuna nie ma a reszta ma w du**e ten serwer.. 

@SadoS #URLOP nie będę tu gó**o burzy robił ale sam powiec kiedy miał być 45K robiony i co z tego wyszło? Jak zawsze nic.. Widziałeś ile osób grało wcześniej full serwer a teraz 2 - 6 max.. 

@Rudaaaa tych osób co płakali o orzełka  już ich nie ma i nie będzie :p 

 

  @SadoS #URLOP też jest taka racja że gracze wbijają lvl żeby mieć tego orzełka a, jak już go mają to ciach reset.. Tak nie powinno być mojm zdaniem. Nie może być tak że reset jest raz na 2 miesiące (luźna propozycja)?  

 

 

Edytowane przez Zi3lony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Freelvl nie ma sensu po resecie.

4 minuty temu, Zi3lony napisał:

Nic z tego nie będzie opiekuna nie ma a reszta ma w du**e ten serwer.. 

Jak widzisz to trochę tych serwerów i jest trochę roboty. Na każdy serwer przyjdzie swoja pora na chwilę obecną zajmujemy się 400 a po nim będziemy zmieniać ten serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Faktycznie "/freelvl" nie działa, gracze wychodzą z serwera, bo nie mają szans na przeżycie.

25 minut temu, Rudaaaa napisał:

Mając 1 lvl nie zdziałamy wiele na graczy grających z nabojami (papierowe, platynowe, zakazane, legendarne)

Tak jak koleżanka wyżej napisała, gracze nie mają szans, a na dodatek są na hita lub rakietkę, jak ktoś ciągle jest tak zabijany to po prostu wychodzi z serwera.

Moim zdaniem powinna być komenda /freelvl i zwiększony exp (ale bez przesady).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również popieram pomysł tej Rudej Małpy ?

Exp powinien być zwiększony, a reset nie może być robiony tak szybko. W przypadku po przed ostatnim resecie, exp był na tyle mały że orzełka wbijało się w zaledwie jeden czy dwa dłuższe dni grania i to była przesada, temu tak szybko reset (biegały orzelki z 40k ...) temu trzeba właśnie zmniejszyć ten exp i przez to będą rzadziej resety co też skłoni graczy do gry. Ale powinien też być balans perków, żeby np naboje się tak szybko nie trafiały i żeby nawet na początku był /freelvl bo wystarczy że jeden gracz przypadkiem kogoś zabije, daje później w inteligencję i rakietami robi cała grę.. A to jest bez sensu. Przy /freelvl'u gracz może dać chociaż trochę w życie i nie padnie tak szybko. 

Pozdr.

FART

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To na ch*j zwiekszac exp skoro nie chcecie tak szybko resetu. Ludzie wychodzą bo jak widza wiekszosc osob na orzełku tak szybko to nie chce im sie grac. Kiedys trzeba było grac 3 tyg miesiąc żeby maxa wbic a teraz co w tydzień go wbijesz moze i nawet szybciej. Co do freelvl to racja lepiej żeby był bo ciężko kogos zabic j tak nawet jak masz te 5k hp a co dopiero jak masz 300. Ale zadnego zwiększania expa co to za frajda jak max lvl wbijesz w 3 dni czy 4... Nie pozdrawiam

@Rudaaaa Właśnie chyba po to został zmniejszony exp żeby nie był reset po 3 tyg tylko żeby trudniej było i trochę zajelo wbicie tego 45k

Edytowane przez MajkelO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okej, więc po kolei

Tuż po resecie mnóstwo osób krzyczało, że reset co 3 tygodnie to głupota .. to po cholerę teraz zwiększać teraz expa? Jestem na -

Ludzie już mają wystarczająco duży poziom aby przywrócić /freelvl

Nad perkami obecnie pracujemy można powiedzieć :p przynajmniej jest ten temat poruszany

Pozderki

@Rudaaaa jaki ból du*y ?xd jestem sobie w stanie na spokojnie poradzić na orzełków i doskonale o tym wiesz jak nie raz wykręcałem nuke'a przeciw kilu scoutom, popatrz na to z innego punktu... wchodzisz na serwer jako nowa osoba i co?  6 scoutow 1/1 przeciwko tobie .. ja bym od razu wyszedł a ty ? Serwer aktualnie cierpi na to, że grają sami wyjadacze a nowych twarzy brak czemu trzeba zaradzić w taki czy inny sposób.. popatrz na wszystko z troche innej strony

 

Edytowane przez Plosze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, MajkelO napisał:

To na ch*j zwiekszac exp skoro nie chcecie tak szybko resetu. Ludzie wychodzą bo jak widza wiekszosc osob na orzełku tak szybko to nie chce im sie grac. Kiedys trzeba było grac 3 tyg miesiąc żeby maxa wbic a teraz co w tydzień go wbijesz moze i nawet szybciej. Co do freelvl to racja lepiej żeby był bo ciężko kogos zabic j tak nawet jak masz te 5k hp a co dopiero jak masz 300. Ale zadnego zwiększania expa co to za frajda jak max lvl wbijesz w 3 dni czy 4... Nie pozdrawiam

@Rudaaaa Właśnie chyba po to został zmniejszony exp żeby nie był reset po 3 tyg tylko żeby trudniej było i trochę zajelo wbicie tego 45k

Mi chodziło zmniejszyć exp czyli mniej przyznawanego expa za kille itp czyli koniec końców dłużej trzeba grać na wbicie lvla haha nie stresuj się ? 

@Plosze !

Edytowane przez kaleib123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@kaleib123 NIe pisz post pod postem.

 

@Rudaaaa Prowadzimy dyskusję na ten temat :) Chcemy coś zrobić żeby  TYCH resetów nie było co tydzień dwa :)

@Rudaaaa Pamiętam  :) Ja to wolał bym żeby wgrali jak mają od nowa serwer jak był 5 lat temu po odejściu @Galaxy   BYŁ IDEALNIE ZROBIONY NON STOP 32/32 OSÓB :) najlepsze czasy jakie pamiętam 5 lat widzę jak się zmienia i co robią z serwerem ADMINI różni bo było ich wielu :) Większość z nich robiła serwer pod siebie :)
 

 

 

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...