Skocz do zawartości

Podanie O Admina


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Trotyl
Wiek: 23
Doświadczenie (w byciu adminem):Miałem już raz rangę admina na innej serwerowni
Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/10
Staż w CS-sie: 13lat
Steam / NonSteam:
Dlaczego Ty:Ponieważ chciałbym móc ponownie funkcjonować w tej funkcji i pomogać starym jak i nowym graczom na serverze.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 4h czasem do 7h

Kontakt:
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Trotyl/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek +

doświadczenie +/-

amx 7/10? nie sądzę ;p

staż +

steam/non steam widziałem że na nsie grasz ogromny - 

GT jedno wielkie "XD" - 

Edit. konto założone pod podanie -

Jak narazie na NIE. 

 

 

 

 

Edytowane przez oo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

-gt

-Kim Ty jesteś? XD

-Ns to już Cię skreśla, więcej nie potrzeba ;)

// Jeśli to https://multi-head.pl/topic/110231-po-nocach-sobie-pomagają-w-misjach/?tab=comments jest prawdą to trochę XD

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wielkie NIE: 

- konto pod podanie 

- gościu wczoraj Ci napisał że Cię zgłosi a ty się z nim wyzywać zacząłeś, więc kultura u Cb leży 

- Nikt Cię tak dobrze na serwerze nie zna, bo mało co zagrałeś na tym serwie a już podanie składasz ...

- Jeszcze muszę sobie w twoim przypadku przeglądnąć mapy z godziny  2:30 , czy abyś z jednym tak kolegą nie bugował misji (pomoc w questach) , ponieważ do 3 nad ranem miałeś 115 lvl na czołgu a teraz dziwnym trafem masz 153 lvl ,gdzie nie wiem jak to nabiłeś , ponieważ po 3 w nocy zostaliście już tylko wy sami na serwerze ... Więc nie wiem jakim cudem ty to nabiłeś , jak nie przy pomocy w questach .... 

- łamiesz regulamin serwer cod 400 , gdzie jest zabronione pomaganie sobie w robieniu misji a ty z kumplem w nocy sobie wszystkie questy porobiłeś.

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zakup Steam z cs, bo wtedy jest lepsze kontaktowanie jest i w ogóle.  

Po drugie pograj trochę, bo jednak nie grasz zbyt dużo.

Jedynie wiek i to, że niby posiadałes admina jest na plus, a reszta na minus.

 

Ale złóż za tydzień lub dwa tygodnie podanie, zakup ten Steam i pograj więcej i wtedy będę na tak.

Na tę chwilę jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Sieci

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...