Skocz do zawartości
mufaj

Cod 45k upadek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry pisze tego posta po długich rozmowach z graczami na ts czy w grze i mam pytanie od wsumie każdego gracza cod 45k kiedy zajmiecie się wkoncu sweverem miał być robiony po skończeniu cod 400 tylko ze słychać od graczy że ten cod 2 lata jest już robiony czy administracja nie widzi że z cod 45k uciekli gracze ze nikt już nie gra tam,? 

Cchcecie żeby ten cod już umarł do końca bo jeszcze jest nadzieja dla niego 

Ooraz nie ogarniam jednej rzeczy na serverze nie ma administracji (wyleciało 4 aminów) i chyba tylko ja zostałem z aktywnych 

Nowi gracze starają się o range admina a zostają podania odrzucane gdzie każdy w podaniu jest na tak 

Gracze mówią że szkoda że server umiera umarł mają ciekawe pomysły na zmianę i ratowanie go tylko wyższa administracja musi chciec coś zrobić z serverem dziękuję i zapraszam do dyskusji co dalej 

Pozdrawiam Mufaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

i mam pytanie od wsumie każdego gracza cod 45k kiedy zajmiecie się wkoncu sweverem miał być robiony po skończeniu cod 400 tylko ze słychać od graczy że ten cod 2 lata jest już robiony czy administracja nie widzi że z cod 45k uciekli gracze ze nikt już nie gra tam,? 

@mufaj dobrze mówi. Serwer miał być robiony już dawno temu i co? Jedyne co wgraliście to jakiś plugin klanów podjebany od dOnaciaka jeszcze niedokończony bo po ch*j napisać własny nie?

Skiny które w sumie też są w z neta XDD Ludzie k***a zróbcie coś z tym serwerem. Zamiast robić z serwera 45K wizytówkę bo nie ma w Polsce lepszego to wolicie zabierać się za jakieś je***e CODY 200/400 na których gra po 20 ludzi dziennie macie IQ na minusie na prawdę. :AngeryBOYE:

Cytat

Ooraz nie ogarniam jednej rzeczy na serverze nie ma administracji (wyleciało 4 aminów) i chyba tylko ja zostałem z aktywnych 

Co do tego..... wy**********e 4 adminów w sumie za nic MARCIN3K podobno poleciał za pajacerkę XDDDDDDD Angel i anonim polecieli za nic no k***a ludzie szanujmy się (obecna administracja serwera życia nie ogarnia :)) Jak tak dalej pójdzie to zostaniecie w ogóle bez adminów i co wtedy zrobicie? Awansujecie jakichś randomów tak jak było z UBT? :) PS. W obecnym ubt tylko senor, dreamer i born cokolwiek ogarniają (verti to nawet nie wie jak zamyka się temat, do tej pory zrobił zero tematów)  Nie pozostaje nic innego tylko pogratulować jakich świetnych ludzi bierzecie na rangi :)

Szkoda gadać na prawdę to co się odpierdala na tej sieci to jest jakaś masakra.

Dziękuję, pozdrawiam.

Edytowane przez psilentjestfajny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer miał być robiony już dawno ale mają zawsze wymówki bo to bo tamto... Opiekuna serwera też nie ma balansu też nie klasa sherminator nie ma nawet opisu nie wstapinajac że nie działa perki te same od kilku lat nic nowego. I dziwicie się że serwer pusty?? Śmiech na sali wszystkie serwery mają opiekunów ale nie 45k dlaczego ja się k***a pytam nie chce wam się du*y ruszyć? Miał być remont coda i co? Jajco.... 

Najpierw po cod 200 teraz  po 400... 

Doczekamy się w końcu czy nie? 

Radziłbym się poważnie zastanowić i ścisnąć pośladki  żeby ten serwer odżył. 

Pozdrawiam 

Zi3lony :)

@LOLSON @aquax @SadoS #URLOP#URLOP @NumberOne

Edit : @aquax

To kiedy planujesz remont 45k tylko odpowiedź z sensem kiedy. Bez owijania w bawełnę i Czy ogólnie taki remont będzie? 

 

Edytowane przez Zi3lony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłopaki szczerze chuya robicie z tym codem, bo wolicie się zając innymi serwerami, których jest od zaje… i jeszcze trochę, a taki cod mógłby być tak własciwie top1 gdybyście tylko spięli du**ę i zaczęli coś robić, no bo sorry jak na serwerze gra z max 5 osób i to jak dobrze pójdzie nie jest wynikiem, na który taka siec mogłaby sobie pozwolić jeśli siec jest stworzona przez graczy dla graczy to czemu nic się nie dzieje pierdaczycie od x czasu, że cod będzie robiony, a tak naprawdę nic nie robicie z resztą np. spójrzmy na system klanów, który do dzisiaj nie jest skończony trochę żałosne prawda? Jakbyście chociaż w małym stopniu chcieli cokolwiek zdziałać było by inaczej, a prawda jest tak że i tak jesteście myśli, że debile kupią premki wiec po co coś robić.

Pozdrawiam anonimZDPW

@aquax @LOLSON @SadoS #URLOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od tego, że na cod 400 niestety też nic się nie dzieje. Po prostu przydałby się jakiś opiekun dla obu serwerów, który miałby trochę więcej możliwości niż bycie "opiekunem" tzn. Żeby mógł wprowadzać od strony technicznej jakieś zmiany. Nawet taka możliwość jak zrobienie resetu czy wgranie muzyki na serwer itd.

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cod 400 nie został jeszcze skończony ponieważ wystąpiły komplikacje z hostingiem i zabezpieczeniami serwerów. Połowa osób wogóle nie widziała na liście serwerów i to było priorytetem by ogarnąć. Teraz praktycznie wszędzie są masakryczne spadki graczy ponieważ zrobiło się ciepło i niestety każdy chce wyjść z jaskiń. W marcu przy tej samej paczce serwer był full więc to nie jest aż tak znacząca wina serwera a czasu jaki aktualnie mamy.

 

Ps. Właśnie dałem jeszcze mocniejszą reklamę na setti więc powinno się odbić nieco od dna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć! Z racji, że wdrażam się jeszcze w to co dzieje się w wielu zakątkach sieci, będę chciał wziąć trochę na siebie COD45K, przynajmniej pod kątem organizacyjnym. W sobotę i niedzielę, w ciągu dnia i wieczorem będę na TeamSpeaku i na serwerze, żeby spisać sobie dosłownie wszystko, co tylko dam radę. Od błędów przez propozycje i uwagi. 

Tutaj pojawia się moja prośba do Was - tych, którzy są zainteresowani losem serwera. Przygotowałem Wam temat, w którym chciałbym, żebyście spisali wszystkie rzeczy techniczne, uwagi, zgłoszenia itd. związane z serwerem. Prosiłbym nie poruszać tam tematów organizacyjnych, jak sytuacja z adminami itd. To temat na inną dyskusję, zwłaszcza, że większość z Was nie ma realnego wglądu, z jakich powodów ktoś został zdegradowany.

Link do tematu ze spisem:



Będzie to podpórką do "restartu" serwera, który w kilku aspektach wymaga sporych zmian. Kiedy będziemy mieli to spisane, postaram się sprocesować, żeby zmiany były wdrażane. Jeśli nie uda mi się tego we własnym zakresie, będę starał się zorganizować z @aquax technika, który zajmie się zmianami.

@mufaj @Swirusek @psilentjestfajny @Anonimson @Zi3lony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...