Skocz do zawartości
MamNiskieIQ

 zamknięty Skarga na najgorszego admina 45K

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: cały czas 
Nick gracza: @Swirusek
Dowody:

unknown.png

unknown.png

unknown.png
Świadkowie: Na przykład @Zi3lony
Uzasadnienie: No cóż, pan i władca serwera (za takiego siebie uważa) rozdaje sobie bany za nic (HE BS, Nabijanie godzin na spect itp.) już od jakiegoś czasu i nikt z tym nic nie robi :)

Dwa punkty regulaminu dotyczące HE: 

image.thumb.png.9b7c01606b9989ca05e33f9ff09975ff.png

O rzucaniu HE na BS'a nie ma nigdzie nic napisane, ale pan szanowny admin za to banuje :dogeKEK: 

Co do Nabijania godzin na spect również nie ma nigdzie nic napisane, za AFK dawało się jedynie kicki :)

Zróbcie coś z tym ludzie, degradujecie najlepszych adminów i wolicie zostawiać takich "dzbanów" (bo inaczej nie da się tego nazwać) co nawet giereczki nie ogarniają :evilkappa:

Myślę, że tyle wystarczy. 

Pozdrawiam, jeden z ELITARNYCH graczy 45K :)

Edytowane przez MamNiskieIQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak mnie już oznaczono to wtrace swoje pięć groszy o to dzisiejszy ban za spect.. Nie można nawet pójść do WC bo banik leci odrazu

 

Edit :  gdzieś w regulaminie jest napisane że nie można dosłownie na minutę zejść na spect...? Jak zgłaszałem Ci na u@ graczy łamiących regulamin to co robiłeś. Nic bo ja zgłaszałem. Z resztą macie logi to spójrzcie.  

Tak bardzo Ci przeszkadzało że miałem dobry perk że dałeś mi najpierw kicka za 10sekund na spect potem nie dałeś mi dojść do słowa bo poleciały kolejne dwa kicki i ban dla mnie jesteś śmieszny typie. Ps to ty lepiej uważaj :)@Swirusek

Screenshot_20200616-180728.png

Edytowane przez Zi3lony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okej moj błąd z tym HE :)  ale tobylo dość chwilę temu . A pozatym ban ponizje 30min byl....

Dawałem 2/3 razy kick nie pomogło dałem bana :)@Zi3lony To  sie pisze na U@ ze idziesz do WC... Zapraszam jakiegoś OP'a z dostępem do konsoli serwera I POKAZ MI GDZIE CO KOLWIEK NAPISAŁEŚ! Bo irytujesz mnie swoim już zachowaniem! DLA MNIE TO KONIEC TEMATU A TY LEPIEJ UWAŻAJ NA SERWERZE ! <3

@Zi3lony Co nie dałem.. Weź pozniżasz się dalej :)

Druga sprawa na was KICKI nie działają! Wiec dostajecie po chwili BANY za SPEC! :) Dziękuje do widzenia w tym temacie :)

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Swirusek nieważne że ban był poniżej 30min. Jeśli ktoś siedzi na spec mapę czy dwie i nie ma żadnej reakcji wtedy można kickować.  Nie ma potrzeby nadgorliwości w temacie bycia na spec. Nie ma też potrzeby informowania admina o tym, że idziesz do WC - tutaj zdecydowanie, jest przegięcie... W tym aspekcie pełna zgoda z zażaleniami i jeśli sytuacja z nadgorliwym dbaniem o pustego specta będzie się powtarzać będę wyciągać konsekwencje.

Powinieneś też trochę przystopować też z tekstami pokroju - "ty lepiej uważaj na serwerze". To brzmi jak groźba w kierunku gracza. Admin ma świecić przykładem, a nie otwarcie wdawać się w konflikty. Będę się poważniej przyglądać Twojemu całościowemu zachowaniu, bo mimo wszystko tutaj również pojawia się trochę zastrzeżeń.

Za kolejny ban za przewinienia, które nie są uwzględnione w regulaminie i nijak nie mają logicznego uzasadnienia, będą lecieć ostrzeżenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...