Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na szczęście mam rzadko lagi czy klatki, bynajmniej nikt nie skarży się, że je mam, ale czasem to jak rozpocznie się nowa runda to opóźnia się pojawienie radaru, HP, say i jak ktoś do mnie strzela lub ja do kogoś to nie pokazuje zadawanych obrażeń tylko dopiero po jakimś czasie lub ostatnio jak rozpocznie się rozgrzewka czy pierwsza runda to przez pare sekund są ściny.

Skiny można byłoby usunąć całkowicie są niepotrzebne do niczego, jeśli to one powodują lagi. (Najlepiej CS go powinno zostać zniszczone i skończyłyby się te skiny)

 

@pemeqq skiny skinami, ale też może być wina hostingu również, więc nie tylko tych skinów trzeba się czepiać, choć też uważam, że są bardzo zbędne.

 

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zgadzam się z kolegą Jugolem na serwerze odkąd są skiny to strasznie teleportuje graczy jak i ich klatkuje, wiem ze jako admin powinienem banować lecz no to zniechęca graczy żeby wrócić i grać, wiem że skiny to dodatek ale no jakbyscie dali sam statrak do hud-u z iloscia zabic na danej broni bądz wgl to wywalić to też by było fajnie :D bo i tak mało ludzi korzysta z tego :D 

pozdrawiam :D pemuś <3 

@-Damian- hosting też może nawalać ale no wiesz jak to jest, im więcej drobnych pierdół tym większe obciążenie dla serwera :D 

Edytowane przez pemeqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 24.07.2020 o 00:11, pemeqq napisał:

zgadzam się z kolegą Jugolem na serwerze odkąd są skiny to strasznie teleportuje graczy jak i ich klatkuje, wiem ze jako admin powinienem banować lecz no to zniechęca graczy żeby wrócić i grać, wiem że skiny to dodatek ale no jakbyscie dali sam statrak do hud-u z iloscia zabic na danej broni bądz wgl to wywalić to też by było fajnie :D bo i tak mało ludzi korzysta z tego :D 

pozdrawiam :D pemuś <3 

@-Damian- hosting też może nawalać ale no wiesz jak to jest, im więcej drobnych pierdół tym większe obciążenie dla serwera :D 

@SadoS okej akurat jestem to popatrze przez pare map :D

 

@SadoS lagów nie ma już takich jak były, występują jak się wejdzie na serwer ale to 2/3 rundy i już normalnie czysto działa :D

 

@Meltor klatki pokazują się jak wejdziesz do gry czy coś ja dziś miałem klatki bo internet z telefonu puszczony miałem bo coś mój się popsuł i nie chciał działać, a to że na serwerze są klatki to średnio zauważyłem, nie wiem co teraz można było by zmienić/usunąć aby nie było tych klatek..

Edytowane przez pemeqq
poprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, SadoS napisał:

Wyłączyłem skiny dajcie znać czy coś już nie ma lagów

Pierwsze 2-3 rundy po wejściu na serwer/zmianie mapy laguje (czyt. bez zmian), a potem normalnie. W mojej opinii jest ciut lepiej, ale w sumie nigdy się na to nie uskarżałem zbyt mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...