Skocz do zawartości
JugoL^^

 zamknięty Rakiety od Ruska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja propozycja to o Zmniejszenie DMG z Rakiet od Ruska ponieważ taki gracz kliknie e i zabija 4 graczy którzy go biją bo zabiera prawie 300 hp... A jak jest mało ludzi na serwerze to po przez takie coś ludzie zniechęcają się do serwera i po prostu uciekają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma podstaw do nerfienia ruska 

1. Premka 

2. Kurdy on ma tylko rakiety i +10 dmg , te rakiety wcale dużo nie biją  

Dalej nie ma co pisać bo tematów o nerfienie jest od groma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za przeproszeniem nudzi mi się już czytanie tych postów, nerwica trutki, teraz rakiety? Na nie, wkoncu to premka, ale np jestem za odblokowabiem notatek sapera na saperze bądź zablokowaniem rakiet nie rusku. 

 

Na nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie tu, misscliczek 

 

Ale, że już tu jestem, to tak jak elo mówi, zrównać w dół z dmg zeusa z błyskawic i będzie git 

Edytowane przez Aitler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rakiety Ruska nie zaliczają nawet killi do rankingu XD

Chcesz nerfic postać bo masz hp malo i płaczesz

Grajac ruskiem nawet ciezko jest wbić Top15

Rakiety są jego głowną bronią a i tak poniekąd jest poszkodowany, że killi mu nie zalicza xdd

Mogę napisać taką samą prośbe o nerfa dla np assasina bo za szybko biega i nie nadążam celowac w niego kappa.

Edytowane przez SoCkItS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, SoCkItS napisał:

Rakiety Ruska nie zaliczają nawet killi do rankingu XD

Chcesz nerfic postać bo masz hp malo i płaczesz

Grajac ruskiem nawet ciezko jest wbić Top15

Rakiety są jego głowną bronią a i tak poniekąd jest poszkodowany, że killi mu nie zalicza xdd

Mogę napisać taką samą prośbe o nerfa dla np assasina bo za szybko biega i nie nadążam celowac w niego kappa.

No taką główną bronią to nie powiedziałbym, że rakietki są... Bardziej dodatkową, bo większość bijesz z m4 a rakietką nie zawsze trafisz w dodatku.

A co do tematu to faktycznie osoby z niskimi lvl padają na 1 rakietkę, a zwłaszcza te osoby co nie dają tylko w HP, a też w inne statystyki. Ogólnie przecież to nie problem dać full w HP, ale nie każdy tak woli.

Zmniejszenie DMG  w sumie za bardzo nic nie da, bo te 20 różnicy aż takiej wielkiej nie zrobi.

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma sensu nerfic ruska. Standardowo jak ktoś jakąś klasą lepiej gra, ma lepszy level czy po prostu lepszy dzień i kogoś pare razy zabiję jest płacz. 

Rusek poza rakietami nic ciekawego w sumie nie ma, więc dajcie sobie na luz. Każdą klase najlepiej znerfic albo wgl grać "brakiem"

 @JugoL^^ Jest 60 freelvl wystarczy dobić pare poziomów i jest full hp to nie problem. Jest trochę czasu po resecie więc nic dziwnego że są większe poziomy i sie nowym gra trudniej, logicznie popatrzeć wystarczy. Mi tez nie jest łatwo z malym poziomem i po kilku miesięcznej przerwie a nie placze bo to bo tamto.

@JugoL^^ nie bylo mnie bo nie mialem jak grać, a odkąd mam znów laptopa czyli od 4 dni gralem codziennie i sie jeszcze zdziwisz ile tu posiedze, a o każdą pierdołe problemu nie bede robić. Poza tym co Ty mi tu bedziesz gadać ile razy wejde na miesiąc jak ogólnie to nie masz pewnie nawet 20% czasu ktory ja spędziłem na serwerze, wiec sory bejbe nie masz podjazdu z takimi gadkami... 

Edytowane przez Vix33nek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Vix33nek! Tu już nawet nie chodzi o nas, ale pomyśl sam wchodzi taki nowy gracz spotyka takiego IBoruta na respie dostaje rakietką, pada i wychodzi z serwera bo wie że nie będzie miał z nim szans. 

@Vix33nek! Jak ty wejdziesz raz może dwa razy na miesiąc to góra więc co się dziwisz?

@SoCkItS Nic nie dodałeś z tym pod spodem więc raczej będzie traktowane jako spam :) 

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każda klasa premium jest silna na swój sposób. Rusek posiada 2 rakiety, które są uwarunkowane regulaminem, więc każda próba nadużywania nich, by kończyła się banem. Dmg rośnie wraz z intą, więc analogicznie każdy może rozdawać sobie w hp statystyki, nie zawsze się zdarza, aby gracz rakietą zabił x ludzi na raz.
Nerf uważam za zbęd osobiście, decyzję podejmie opiekun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...