Skocz do zawartości
Fuzzi

 zamknięty Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 22.08.2020
Nick gracza: Aitler
Dowody:  http://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2008221948-cs_max.dem.zip 16min.16sek Można usłyszeć piękną wiązankę ze strony jakże kulturalnego admina, po napisaniu mu  "Czemu do 007 tak nie szczekałeś przed resetem jak grał strażnikiem" 
Świadkowie: gracze na serwerze
Uzasadnienie:  Prosił bym o zastanowienie się czy ten gracz zasługuje na bycie adminem :) Prowokacje słowne są u niego na porządku dziennym, zaczepia, potem daje bana i jest zadowolony bo ktoś wyleciał, nie wiem jeśli w życiu mu się jakoś nie powodzi to nie musi się dowartościowywać będąc adminem i dając bany :) Wyzywa ciągle  od "dzieciaczków" dlatego, że ktoś gra Strażnikiem i po prostu kolega sobie nie radzi. Przykro mi ale ja koledze nie dam satysfakcji wlepienia mi bana aczkolwiek nie zasmuciłbym się gdyby stracił rangę admina. :) Na tym stanowisku z tego co pamiętam powinno się chyba dawać przykład. Jeśli jedna skarga nie pomoże jestem gotów napisać kolejne :) Dziękuje do widzenia, miłej nocy :D 

Edytowane przez Fuzzi
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No proste, nic nie wychodzi w życiu to chociaż ludzi na codzie powyzywam :Pepega:

A tak na poważnie, no co ja Ci mogę powiedzieć, przypomnij sobie ile razy mnie wyzywałeś, prowokowałeś i nie dostałeś bana. Zaczepiasz mnie, potem ja Cię zaczepiam i wszystko jest ok, wychodziłem z takiego założenia, widzę, że jednak się myliłem ;> (dowodów tu nie mam zamiaru przedstawiać, bo jak mówię, ja z tym problemu nie mam, odnosiłem wrażenie, że działa to też w drugą stronę). Będą kolejne skargi? Chcesz serwera, gdzie za każdą drobną przepychankę będą ostrzeżenia, bany itp? Spoko, ale nie pisz skargi jak dostaniesz bana bo napiszesz/powiesz do kogoś "ty k*rwo xD" :dogeKEK: Czekam na swoje +1 i pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...