Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1.Proponuję dodać coś takiego jak na Facebooku, że byłaby możliwość komentowania czyjegoś postu i nie trzeba byłoby wtedy edytować postu i oznaczać @, żeby coś tej osobie odpowiedzieć.

 

2.Proponuję zmienić silnik forum na MyBB , bo jest dużo bardziej wygodniejsze i ma fajną wersję mobilną (Wiem, że już kiedyś próbowałem to, ale dajcie się wypowiedzieć innym ludziom co byli na forum z takim silnikiem). Lolson ostatnio mi odpowiedziałeś, że do tego silnika macie dodatki takie jakie potrzebujecie, a przecież do każdego silnika forum na pewno są nie tylko tego co jest teraz.

Lub ewentualnie jakąś wersję mobilną bez zmiany silnika.

 

3. Proponuję zrobić takie połączenie komendy /zgłos z forum na wszystkich serwerach, że po zgłoszeniu przez jakiegoś gracza na serwerze, osoby, która czituje lub łamie w jakiś sposób regulamin na forum do adminów przychodziły by powiadomienia  w zależności od serwera np. ktoś zgłosi kogoś na serwerze cod mod to powiadomienia przychodzą tylko do adminów cod mod, na dd2 do adminów dd2 itp.

A powiadomienia do ubt czy wyższych rangą przychodziły by z wszystkich serwerów.

Żeby ograniczyć nadużywanie tych zgłoszeń to byłaby tylko jednorazowa możliwość zgłoszenia osoby na 10-15 min (tyle utrzymywało by się zgłoszenie na forum)  i byłoby tak, że jedna osoba może zgłosić daną osobę.

W powiadomieniu pokazane byłyby Nick osoby zgłaszającej, nick zgłoszonej osoby, IP/sid obu osób, nazwa mapy, data.

Nie każdy ma Steam oraz konto na forum, żeby napisać do admina, więc byłaby to bardzo fajna rzecz. Admin, który byłby online na forum, a akurat nie grałby w tym czasie, jeśli miałby chęć i możliwość mógłby wejść na serwer i zareagować.

Proponuję to, ponieważ 4/5 lat temu na pewnej już nie dającej oznak życia sieci było coś podobnego i bardzo dobrze sprawdzało się. 

 

 

 

 

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...