Skocz do zawartości
Kanbixior

 zaakceptowane Podanie by Kanbixior v2

Rekomendowane odpowiedzi

Podanie pisze bez upływu dwóch tygodni za zgodą Sadosia. Powodem pisania podania drugi raz jest zakup csa na steam. 

Nick: Kanbixior
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): niedawno wróciłem do cs 1.6, kiedyś bywałem adminem na innych serwerach
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5, ale tutaj nie ma problemu, wszystko sobie przypomnę w jakimś poradniku na yt.
Staż w CS-sie: W csa gram od małego. Moge powiedzieć, że jest to spokojnie z 8-10 lat :)
Steam / NonSteam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198282448677/
Dlaczego Ty: Chciałbym zaopiekować się serwerem, ponieważ rzadko kiedy pojawia się admin, kiedy jest potrzebny. Na serwer zaczyna wchodzić bardzo dużo cziterów, co za tym idzie opuszczanie serwera przez normalnych graczy. Ludzie tracą chęci, jak taki koleś robi co tylko chce na serwerze.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zależnie od czasu, przeważnie jest to około 3 godzinki, tygodniami dłużej niż weekendy.
Kontakt: Forum multi-head.pl/steam 
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Kanbixior/80.72.40.110:27008/

Edytowane przez Kanbixior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+1

Generalnie to jest bardzo często online, sporo przegraliśmy razem i uważam że jak najbardziej nada się na administratora/moda.

Praktycznie za każdym razem gdy wspólnie graliśmy, średnio codziennie pojawiał się nowy cheater na serwerze. 

Ogarnia zasady i tak samo jak ja nienawidzi cheaterów, nie wyzywa i nie zachowuje się jak bachor, czego nie można niestety powiedzieć o każdym.

Edytowane przez mocny gosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...