Skocz do zawartości
F4N4TYK

Autodestrukcja!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wnoszę o blokniecie autodestrukcji na klasach typu assasin i na cichym zabójcy !!!

Cichy zabójca ma 1/3 na odrodzenie się na respie wroga a co za tym idzie gracze mający autodestrukcje na tej klasie wykorzystują moc klasy i wybuchają od razu na starcie nowej rundy ... 

 

@Aitler ta dobra będzie karane banem , tylko problem polega na tym że Admini nie siedzą cały dzień na serwie a co za tym idzie nie którzy gracze , będą mieli wyjebane w regulamin i się będą wysadzać na respie wroga .... Więc lepsze byłoby bloknięcie perku ....  

@Aitler  jak mają dostać tylko bana na 30 minut to ja skarg nie będę pisał , szkoda mi czasu ....

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolę sobie zacytować fragment, który ustaliliśmy podczas obgadywania zmian

Cytat

NIE BLOKUJEMY PERKÓW NA ŻADNEJ KLASIE

Co do cichego i autodestrukcji to zostało to uwzględnione w nowym regulaminie, więc takie wysadzanie się na respie wroga przed 7s będzie karane banem

 

@F4N4TYK na szczęście mamy kogoś od pisania skarg

@pemeqq zablokować przez pierwsze 7s? xD i jak ktoś cię rashuje albo respi się u cb to nie możesz wybuchnąć jeżeli chcesz, genialny pomysł :dogeKEK: 

Proponuję dłuższe bany za używanie auto przed 7s na respie wroga, 1h->3h->1 dzień i każdy kolejny ban na dzień, żeby nie było banów po 30 min jak ktoś złoży skargę bo to się mija z celem :> 

Edytowane przez Aitler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuję zrobić tak, żeby autodestrukcja działała tak, że, gdy ktoś nas zabije mając ten perk wybuchamy z szansą na 1/? a nie jak teraz, że osoba mająca kontrolę nad tym perkiem może w dowolnym momencie go użyć.  Bo to ktoś ma taką full kondycję i robi co chce z tym perkiem. Zabijanie jednej i tej samej osoby przez ileś rund lub nawet całą mapę na pewno nie zachęci tej osoby do dalszej gry.

Można też zablokować na pewnych klasach lub usunąć całkowicie, jeśli to co zaproponowałem nie przejdzie.

Ewentualnie zrobić ilość użycia tego perku, a jak się go wykorzysta po tych iluś razach to on znika. Np. Opis: masz 5x popełnienia samobójstwa przez wybuchnięcie, zabijasz natychmiastowo przeciwników znajdujących się w zasięgu.

 

@Aitler a może jednak nieco odejść od tego fragmentu, bo jakby nie patrzeć to nie wszyscy gracze muszą się na to godzić.

Niektóre perki na pewnych klasach jednak powinny zostać zablokowane. 

To, że już zaszły jakieś zmiany nie znaczy, że już muszą zostać czy też nie mogą być dalej zmienione w jakiś inny sposób. 

 

@elo elo 350 nie piłem, ale tak jak napisałem to trzeba zablokować niektóre perki na niektórych klasach i tyle. To Wasza wizja, że nie powinno się blokować jest chora i to wy coś piliście chyba, że sobie ją obraliście. @pemeqq

@Aitler ale po chu. bany jak można to zablokować? Najlepiej banować i koniec. Aż tak Cię bawi banowanie?

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Blokowanie perków na czymkolwiek, to idiotyzm, pamiętam jak na codzie 200 były blokowane perki na stalkera, typu betonowe ciało (stalker miał wbudowany twardy baniak) i ludziom się to nie spodobało. Powiem też, że w akrualnym resecie (nie jestem pewny) odblokowane zostały notki sapera dla sapera, więc no :)

Poza tym, tak jak pisze @Aitler, było być na "zebraniu" i wyrazić swoją opinię ja czekałem na zeusa :KappaPride:i będą leciały bany za to.

Co do propozycji Damiana, czy Ty coś pileś? Cichy nie respi się co zabicie go, tylko 2 MAX 3 razy na rundę (jeśli się w ogóle zrespi) w tym czasie się wszyscy pozabijają, BO TO COD MOD.

Pozdrawiam =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Emm, blokowanie to przesada, s tego doświadczyłem że to nie ma najmniejszego sensu, ale czy by się nie dało zrobić tak że zablokować autodestrukcje i można użyć jej dopiero po 7 sekundach? Tak jak np granatu czy coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...