Skocz do zawartości
KAI

 zamknięty Cichy zabójca osłabienie

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, KAI napisał:

dać 1/7. 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Chyba Cię coś boli, już się wypowiadałem w poście Fanatyka, napiszę i tu, ta klasa nie respi się co rundę na respie wroga, jest idealnie zbalansowana, to że Wy nie umiecie na to grać to nie jest problem serwera, tylko wasz. NA NIE

Nie pozdrawiam =]

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od tego, że klasa ma w dalszym ciągu ma szansę na odrodzenie po śmierci, co miało zostać usunięte, możliwe, że jedno z drugim się lekko nakłada i buguje :P Także zamiast naqrwiać premkami i narzekać na darmowe, polecam spróbować zagrać daną klasą i zobaczyć czy rzeczywiście jest tak łatwo. Podobnie było ze strzelcem wsparcia i propozycja z zablokowaniem mu scouta i awp, bo nie da się na to grać, nie @JugoL^^

@KAI @-Damian- Czy wy czytacie inne wypowiedzi w temacie? Czy napi*rdalacie odpowiedzi jak najszybciej? To, że ma szansę na odrodzenie jest błędem, który najprawdopodobniej zostanie naprawiony. Swoją drogą czemu spamujecie zamiast użyć "edytuj" ? 

Edytowane przez Aitler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta klasa jest słaba zrozumcie to do jasnej cholery. Po prostu fakt, że pojawia się na respie wroga i może ubić dużą ilość osób daje wam takie wrażenie.  A grałem przez jedną mapę nią to rzadko się pojawiałem na respie, więc 1/3 jest odpowiednie nawet dałbym 1/2.

 

A jeśli mówimy o klasie to chciałbym zgłosić, że czasem nie ma przebrania wroga przez co będąc na respie wroga możemy być szybciej pokonani.

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, -Damian- napisał:

Ta klasa jest słaba zrozumcie to do jasnej cholery. Po prostu fakt, że pojawia się na respie wroga i może ubić dużą ilość osób daje wam takie wrażenie.  A grałem przez jedną mapę nią to rzadko się pojawiałem na respie, więc 1/3 jest odpowiednie nawet dałbym 1/2.

 

 

Ale chyba nie rozumiesz ze też odradza się po śmierci co też ma 1/3 z tego i dość często to wpada.  @NumberOne albo @WolfIDraV

Edytowane przez KAI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, KAI napisał:

Ale chyba nie rozumiesz ze też odradza się po śmierci co też ma 1/3 z tego i dość często to wpada.  @NumberOne albo @WolfIDraV

Właśnie słabo

Ty @Aitler nie wiesz co to chyba spam jest

Właśnie nie jest błędem i jestem za zostawieniem tego.

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mowilem wam wczoraj jesli cos nie gra tak jak powinno to napiszcie pw do numera badz wolfa a nie tworzcie zbedne termaty. Ta klasa tak jak powiedzial aitler ma zbugowana umiejetnosc i tyle trzeba to naprawic wiec jesli macie jakies jeszcze bugi to prosze napiszcie do naszych szanownych opiekunow jak wam podalem wyzej i tez prosze sie sluchac co sie mowi na serwie a nie resecik looo  itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...