Skocz do zawartości
Gazik

Teletubisie mówią PA PA

Rekomendowane odpowiedzi

Gracz no podano nicku
Steam ID Nie podano Steam ID
Steam3 ID NIe podano Steam3 ID
IP ZZ STEAM_0:0:48398
Invoked on 09-20-20 22:20
Banlength Permanent
Wygasa Nie wygasa.
Powód gazik
Zbanowany przez Admina Kszymek
Zbanowany na █►Multi-Head.pl◄█ [ONLY MIRAGE][RESET GO...
Łącznie banów No previous bans
zablokowanych (0)

nigdy

 

No nic Coś się kończy  coś zaczyna . Fajnie na tym serwerze było do lipca dopóki @MemesiOmiał ten serwer pod swoją opieką i admini Only Mirage byli normalni a teraz niestety normalni ludzie przestali grac i z przymusu Lolson musi przyjmować takich a nie innym adminów. 550h na serwerze. No trudno ale jak dostaje sie bany na 2 tygodnie za napisane "PIZDA NA VIPIE" to nieźle oczywiscie nie dostałem za to perma ale to jak ktoś ciekawy to na pv mozna pisać. ŻEGNAM @LOLSON spoko jesteś i zagrałbym jeszcze kiedyś jakiegoś mma albo w amonga razem no cóż wiem ze moja wina ale mowi sie trudno. Fajnie się rozmawiało i grało. Pozdrawiam cieplutko i nie do zobaczenia

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23 minuty temu, Gazik napisał:

 No trudno ale jak dostaje sie bany na 2 tygodnie za napisane "PIZDA NA VIPIE" to nieźle oczywiscie nie dostałem za to perma ale to jak ktoś ciekawy to na pv mozna pisać.

przemysl swoje zachowanie, bo jesli uwazasz ze za takie cos dostaje sie bana na 2 tygodnie to masz nierowno pod sufitem - na tego bana dlugo Ci sie zbieralo i byl on w 100% zasluzony, sam o tym wiesz
tak jak kiedys pisalem, jestes zwyklym cwaniakiem i udajesz kozaka przy kolegach, a jak przyszlo co do czego to probujesz obwiniac innych za swoje zle decyzje i ostatecznie uciekasz z sieci
nie potrzebujemy takich placzkow na sieci, malo osob lubi takie cwaniactwo i chamstwo wiec nie dziw sie ze zostales potraktowany tak a nie inaczej

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Freezu napisał:

przemysl swoje zachowanie, bo jesli uwazasz ze za takie cos dostaje sie bana na 2 tygodnie to masz nierowno pod sufitem - na tego bana dlugo Ci sie zbieralo i byl on w 100% zasluzony, sam o tym wiesz
tak jak kiedys pisalem, jestes zwyklym cwaniakiem i udajesz kozaka przy kolegach, a jak przyszlo co do czego to probujesz obwiniac innych za swoje zle decyzje i ostatecznie uciekasz z sieci
nie potrzebujemy takich placzkow na sieci, malo osob lubi takie cwaniactwo i chamstwo wiec nie dziw sie ze zostales potraktowany tak a nie inaczej

powodzenia

Dodam moją ostanią wypowiedz na tym forum. A więc freezu jakie uciekam z sieci? Żegnam się bo dostałem perma to sie żegnam jakie uciekam. Za to ja na twoim miejscu wrócił się do 4 klasy Szkoły Podstawowej i nauczył się na nowo CZYTANIA ZE ZROUZMIENIEM <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...