Skocz do zawartości
F4N4TYK

 zbanowany SG na respie wroga!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:  2020-09-30
Nick gracza:  [IP] 4: 'fifi' (CT)   -- 5.173.169.143:29872 [STEAM_0:1:95313433]
Dowody: http://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2009301159-de_eldorado.dem.zip   czas: 11:14:00
Świadkowie: nie potrzebni 
Uzasadnienie: SG na respie wroga , czyli był w CT a ustawił sobie SG na respie TT. 

@Haq# 

Po 1.  Jak byłby gracz na odpale , to nie bój się zgłosiłbym Go 

Po 2.  Już pisałem na SB i tu zacytuję "Nie łamcie regulaminu , gdy nie ma admina na serwerze to skarg nie będzie na forum" , ale jak wy potraficie łamać regulamin tylko wtedy kiedy nie ma Administracji na serwerze , to ktoś musi porządku pilnować ... Bo jak admin wbije na serwer to już nie łamiecie regulaminu bo się bana boicie .... 

Po 3.  Nie ma znaczenia czy ktoś był na respie i Sg Go biło , jest źle położone to się ban należy , podam Ci przykład znanego nam gracza JugoLa na mapie cs_Lidl postawił Sg bijące na respa przeciwnika i dostał degrada za to , chociaż też nikogo nie było na respie xD

Po 4.  i ostatnie - Co się wypowiadasz w temacie który Cb nie dotyczy xD 

 

Jak by nie patrzeć , to jak położysz SG na respie wroga , to logicznie myśląc uniemożliwia Zrobienie celi mapy... 

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


szkoda, że tak odpaleńców nie zgłaszasz jak jakieś sentry guny, które nikogo nie biją :h3h3h3: dobrze chociaż, że tak na forum biegasz ze wszystkim, bo jakbyś miał admina to na codzie non stop graczy by nie było

edit.
masz rację, mam pełne gacie jak pomyślę o tym banie  :h3h3h3: tak sobie spojrzałem na nowy regulamin i tam nie ma nic wspomnianego o sg na respie, a na demku paka nie jest w jego zasięgu, więc cele są do wykonania :P 

Cytat

11. Sentry gun nie może uniemożliwiać wykonania celi mapy. *ban 5-30 min*

a propos tematu - on akurat dotyczy mnie ;) 

Edytowane przez Haq#
tak o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...