Skocz do zawartości
Don Mateuko

 zaakceptowane [Moderator] Pyrek

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; rejestracja 11.02.br., jakaś sensowniejsza ranga 24.07.br.

-Minimum 400 sensownych postów; myślę, że pośród tych 540 znajdzie się ich dosyć sporo

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; cierpliwość to moje drugie imię 

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; po moich działaniach w redakcji chyba wszystko widać 

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; od zawsze byłem grzecznym chłopcem

 

Imię: Mateusz


Wiek: 21


Czas spędzony na forum: 4 dni 16 godzin.


Doświadczenie w moderowaniu: Za dużego nie ma, lecz wszystkiego można się nauczyć.


Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Dawno temu, jakieś 7 lat temu, jak ze znajomym bawiliśmy się we własną sieć.


Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Nie i nie planuje


Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Zależy od dnia, często bywam na kilka min, lecz w okolicach godziny spokojnie wychodzi.


Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Jak już wspomniałem kiedyś, nigdy tego nie lubiłem haha. Przedstawiać się nie muszę, znacie mnie już. Co mogę powiedzieć, lubię przesiadywać na forum, pomimo tego iż niewiele się tutaj dzieje ostatnimi czasy. Jak wiadomo, jestem redaktorem, co wiąże się też z pewną ilością wymaganego czasu na "posiedzenie" na forum. W redakcji staram się działać na tyle, na ile czas mi pozwala, choć z tym bywa różnie. Myślę, że spokojnie mogę powiedzieć, że swoją pracę wykonuję sumiennie i z zaangażowaniem. W wolnym czasie dosyć sporo przesiaduję w świecie internetu, czytając jakieś nowinki technologiczne czy ogólne informacje ze świata. Lubię też pograć, nie ukrywam, chociaż ostatnio to nie za bardzo nawet na to mam czas. Prostując wspomniane wcześniej moje doświadczenie. Około 7 lat temu, ze znajomym prowadziliśmy sieć, przez jakieś pół roku z jednym serwerem cod mod'a. Fakt ciężko było się wybić jako "nowi", lecz serwer jakoś prosperował i na swoje utrzymanie był w stanie zarobić. Z panelu moderatora bardzo malutko pamiętam, lecz to nie problem aby nauczyć się go na nowo. Natomiast szablony moderacyjne to nic skomplikowanego. Jako moderator na pewno nie porzucę redakcji, zawsze lubiłem się tym bawić, lecz kilka zmian bym tam wprowadził, ale to już inny temat. Generalnie z zawodu jestem kucharzem, ale jak ja to mówię, "aktualnie nie po drodze mi z kuchnią" i wylądowałem na stanowisku kasjera w składzie budowlanym. Nigdy nie byłem konfliktowym człowiekiem, wiadomo każdy ma swoje zdanie i każdy ma prawo do niego. Potrafię obejść się z wszelakimi problemami z zachowaniem zimnej krwi i dojść do konsensusu z przeciwną stroną. Co do pracy w grupie, zawsze wolałem pracować z kimś, niż solo, aczkolwiek samemu można bardziej wyrazić swoje "ja". Wychodzę z założenia, że z ludźmi trzeba rozmawiać i rozwiązywać problemy poprzez obustronne porozumienie. Człowiek uczy się całe życie i ma prawo popełniać błędy, bardzo często również uczymy się na własnych błędach. 

Kolesiostwo jest mi obce, ale @Born nie daje mi żyć haha, już z miesiąc temu zapraszał mnie do złożenia podania.

Podanie jest pisane dobrowolnie, nikt mnie do niego nie zmuszał, a propozycja i zaproszenie do grona moderatorów to tylko malutki aspekt, który pojawił się jakiś czas temu. Gdybym nie chciał, podania bym nie pisał, proste. "Pole do popisu" jako moderator poszerza swoje możliwości i na pewno przyłożę się do tego aby na sieci tętniło jeszcze więcej życia, wszystko na co dostanę zgodę postaram się zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brać go w ciemno nie ma lepszej osoby , która daje tyle wsparcia  forum  również  potrafi w danej sytuacji skarcić ludzi za złe zachowanie jak to było na serwerze  w csgo.

Jeśli go skreślicie to forum nie będzie miało lepszej przyszłości  :pepegarain:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, Pyrek napisał:

po moich działaniach w redakcji chyba wszystko widać 

Dużo w tej redakcji w sumie nie ma :dogeKEK: (Nie narzekam, bo pewnie zaraz ktoś powie, że TO IDŹ DO REDAKCJI I COŚ ZRÓB, a ja na to tyle, w redakcji byłem razem z Bartkiem i działo się więcej niż teraz. Na przykład prowadziłem konkurs "Zgadywanki", Q&A, które było co tydzień w niedzielę, tak jak powinno być oraz wywiady, które były dobre i były często)

Ogółem moim zdaniem jesteś za krótko na forum. Okej, na moderatora trzeba więcej niż pół roku, ale imo to za mało, powinien być rok, to tylko moja opinia ;)

Nic do Ciebie nie mam, ale jesteś za krótko i jedyne co robisz to pytania dnia i czaaaaaaasem jakiś wywyiad (no offence, ale ja tak to widzę :P)

Nie będę się więcej rozpisywał, bo nie ma to sensu, po prostu nie widzę Cię w tej randze i tyle, pozdrawiam i powodzenia, a jak się dostaniesz, to może coś będziesz robił w przeciwieństwie do.. lagi mam sorki. =]

NA NIE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak długo Ciebie nie znam i aż takiego kontaktu z Tobą nie mam, ale wydaje mi się, że jesteś ogarnięta i pracowitą osobą bo widzę to po redakcji co aktywności na forum też nie ma na co narzekać, i jak dla mnie dobra osoba na to stanowisko :)

Edytowane przez ESL'u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, aktywny, wymagania spełnione, warto dać szansę

 

 

@elo elo 350

10 godzin temu, elo elo 350 napisał:

Dużo w tej redakcji w sumie nie ma :dogeKEK: (Nie narzekam, bo pewnie zaraz ktoś powie, że TO IDŹ DO REDAKCJI I COŚ ZRÓB, a ja na to tyle, w redakcji byłem razem z Bartkiem i działo się więcej niż teraz. Na przykład prowadziłem konkurs "Zgadywanki", Q&A, które było co tydzień w niedzielę, tak jak powinno być oraz wywiady, które były dobre i były często)

Nic do Ciebie nie mam, ale jesteś za krótko i jedyne co robisz to pytania dnia i czaaaaaaasem jakiś wywyiad (no offence, ale ja tak to widzę :P)

Kozak te wywiady klepane wg jednego schematu (prawie jakbym czytał artykuły na cybersport, tyle, że tam mają płacone od każdego tekstu :dogeKEK:) "jakie masz hobby, masz może "żonę/męża/dziewczynę/chłopaka/, jak trafiłeś na mh, jak oceniasz pracę administracji" po odpowiedzi najczęściej zero dalszego pociągnięcia tematu, tylko kolejne pytanie z listy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby aktywność na forum dobra, bo co chwilę widzę, że coś dodajesz do redakcji. 

W dniu 17.10.2020 o 17:23, Pyrek napisał:

Przedstawiać się nie muszę, znacie mnie już.

No i tu jest problem, bo ja Ciebie nie znam, jedyne co wiem to że redaktorem jesteś i tyle. 

W dniu 17.10.2020 o 17:23, Pyrek napisał:

Kolesiostwo jest mi obce, ale @Born nie daje mi żyć haha, już z miesiąc temu zapraszał mnie do złożenia podania.

Jak kolesiostwo jest ci obce to po co chcesz modem zostać. Wiadomo od lat, że zieloni swoim nic nie robią a obcym walą warny na lewo i prawo.
Dodatkowo skoro Pan Bartek Ciebie chce w moderacji, to ja nie będę temu przeciwny. Bartuś wie co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cieszę się, że złożyłeś podanie. Podjąłeś jednak wyzwanie :D 

Witamy w gronie zielonych, odezwij się do mnie na pw w kwestii organizacyjnej lub najlepiej będzie jak złapiesz mnie na TS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...