Skocz do zawartości
Lol Mi Cie

 zamknięty Odnoście Cod45K

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa Bombardier Zbyt Op Te Jej 2 Rakiety Psują Całą Grę One Zadają Po 20.000 HP. Na Serwer Wbijają Nowe Osoby I Po Chwili Wychodzą Bo Nie Mają Szans Z Tymi Rakietkami Od Bombardiera Trochę Smutne, Może Te Rakiety Zastąpicie Czymś Innym Albo Zmniejszycie Dmg Od Nich. Jak Było Stare Cod45 To Rakiety Zadawały 1000 Dmg Aaa Nie 20K Więc Proszę O Znerfienie Tej Klasy ? 

Pzdr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomyliłeś chyba działy cod bo piszesz w 400lvl a nie 45k.

Poruszałem to już wcześniej i obrażenia są już chyba mniejsze co nie zmienia faktu że klasa jest op, co do tego że na starym dobrym cod45k zadawały tylko 1k i były one naprawdę słabe i służyły tylko do sprawdzania czy jest gdzieś wróg. 

Według mnie wszystko można było by poprawić zwiększając max hp na 40k kosztem np wytrzymałości oraz kondycji ALE musi zrobić to aquax w sma serwera (Wolf nie ma dostępu) więc zależy to od aquax'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@GoldNM od nowa cały silnik trzeba wykonać by zrobić miany statystyk. Zadałem pytanie już do aquaxa czy przypadkiem .sma nie posiada silnika ale jak nie bedzie to pomału będzie robiony nowy silnik i wtedy też podam kilka zapytań na forum odnośnie niego a co do klasy już dawałem jest 1 nerfa i rakieta tak samo z 70% int do 45% int

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...